reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik urody kwietniówek

winka z tego co ja się orientuję to powinna też być odpowiednia dieta, dużo picia i dużo ruchu. no i zależy jak mocno zaawansowany jest cellulit bo czasami nie obejdzie się bez zabiegów u kosmetyczki
 
reklama
a ja zakupilam sobie ten nivea ujędrniająco - koloryzujący
i nie mam kiedy się zebrać, żeby zacząć go stosować :sorry2:
typowe dla mnie :dry:
 
a ja używam ten Johnson brązujący i jestem zadowolona z efektu

a dziewczyny chciałam wam polecić krem pod oczy z Soraya ale z kuracji dotleniającej jest naprawdę świetny i po dłuższym stosowaniu rozjaśniają się trochę cienie pod oczami
 
Winka wiesz co jest najlepsze na cellulit? Masaż, masaż, masaż i jeszcze raz masaż.Kup sobie lepiej rękawicę z takiego naturalnego włosia za 10zł zamiast kremów za tyle pieniędzy. Jak siedzisz pod prysznicem to szoruj te newralgiczne miejsca najmocniej jak się da aż do czerwoności.

Jest jeszcze jeden super sposób, ale niestety dość bolesny i najlepiej zatrudnić do tego męża. Kupić sobie chińską bańkę, taką gumową. posmarować uda oliwką, albo wejść pod prysznic i zassać tę bańkę na udzie i jeździć nie odrywając jej od skóry. Przy mocno zaawansowanym cellulicie piszczysz jak zarzynana świnia, ale efekt jest powalający. Ja zostałam tym potraktowana przez mojego masażystę Michała i naprawdę super mi to zrobiło, nie mam tylko głowy do tego, żeby sobie samej zafundować taką katorgę :-) ale ostatnio mocno o tym myślę, bo jest jeszcze jedna zaleta, nie trzeba robić tego systematycznie :-)
 
rany, to pierwsza rzecz, której nie trzeba robic systematycznie :-p:szok:

u mnie niestety cellulit w zaawansowanym stanie :-p:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
 
a jak wygląda ta bańka chińska :blink:?

choć ja chyba sama sobie nie dałabym rady zrobić krzywdy ;-), elektroniczny depilator użyłam dwa razy, rycząc z bólu :-p:sorry2:.
Nic dziwnego, że mi babki na porodówce powiedziały, że mam wyjątkowo niski próg bólu.

A to brązujące mleczko nivea nadal czeka na użycie :sorry2:, jakoś się zebrać nie mogę.
Problem, że na nim napisali, żeby ileś minut nie zakładać ubrania po użyciu, a mi ostatnio ciągle zimno jest.
 



Już wiem jak wygląda, znalazłam w necie. Firmy "Bielenda" tak ?
Ciekawe czy dobra. Wypróbuj i daj znać czy warto ja zakupić.
tak:-)
zmywałam tą oliwką parę razy makijaż i muszę powiedzieć że ładnie zmywa i jest naprawdę delikatna, jedynym minusem jest to że nie zmywa dokładnie tuszu , ale nie wiem czy ma zmywać bo na niej nic o tym nie pisze. Poza tym jest praktycznie bezzapachowa , ładnie się płucze i skóra rzeczywiście nie ciągnie.

celulit do urodzenia Bartka nie wiedziałam co to takiego, a teraz uhhh:zawstydzona/y: sama sobie winna jestem . Używałam rok temu soraya serum na bazie kofeiny i muszę powiedzieć że pomogło , tylko żeby efekty sie utrzymywały to jeszcze dieta i ćwiczenia są niezbędne.
 
Kupiłam te bańki chińskie. Dałam 24,50 zł., więc całkiem niedrogo. Chciałam najpierw wypróbować ,no i posmarowałam udo oliwką i ...
KUŹWA !!! TO BOLI JAK DIABLI, CHOLERA I WSZYSTKO RAZEM WZIĘTE !!! JA nie wiem jak dam rady sobie to robić. Auuuuuuuuuu....

 
reklama
mrowa1 w aptece :-). To są bańki chińskie gumowe akupunkturowe. U mnie akurat są koloru niebieskiego. Być może są i inne kolory od innego producenta.
 
Do góry