reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kącik urody kwietniówek

reklama

Winka

PoplątanA z PomieszanieM
Rozwiązania
0
Agask a jak często trzeba robić taki masaż tą bańką i ile minut ?
Bo ja właśnie wzięłam się za siebie, to znaczy za prawą nogę i tylko niecałe 10 min. wytrzymałam :baffled:. Teraz mam tą nogę czerwoną i gorącą i pełną czerwonych kropeczek. No i już jakiś siniaczek mi wyskoczył.
Chcę najpierw zobaczyć czy będzie jakaś różnica między prawą, a lewą nogą i wtedy dopiero zabiorę się za drugą kończynę:-p.

jezyk

Fan(ka)
Miasto
lubuskie
Rozwiązania
0
winka to daj znać czy działa to może ja też się skuszę bo faktycznie cena jak najbardziej dostępna:tak:

agula82

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
a na jakiej zasadzie te bańki działają??

agask

nałogowiec
Rozwiązania
0
Winka bardzo dobrą tą bańkę kupiłaś, właśnie o takie chodzi i na pewno 10 minut na jednej nodze wystarczy, a nawet powiem Ci, że długo wytrzymałaś.Michał jeździł mi na pewno krócej. Wiesz co zanim zaczniesz tą bańką to najpierw trochę rozmasuj sobie udo ręką jak smarujesz oliwkę.Ja też miałam siniacczki, to dobrze, bo znaczy, że bańka działa jak powinna. I jeszcze jedno, jak za bardzo zassiesz to możesz sobie troszkę powietrza spuścić, żeby aż tak nie bolało.Najlepiej jeździć z dołu do góry.I na początku codziennie, a po tygodniu możesz już rzadziej.

Agula, masaż taką bańką rozbija tę zgrudkowaną tkankę tłuszczową, poprawia krążenie i nogi naprawdę stają się dużo gładsze, a jak się zaniedasz dużo szybciej wraca się do ładu także tylko dzięki używaniu kremów. Jak pierwszy raz Michał mi zafundował taką jazdę, to przez ok pół roku miałam super nóżki, potem oczywiście zła dieta i lipa, ale jak zaczynałam używać kremów ujędrniających to efekty było widać dość szybko nie to co przed bańką.

Ale boli, zresztą uda to pryszcz jak Michał pojechał mi po łydkach to pierwszy raz myślałam, że się wgryzę w dywan, a potem miałam ochotę go zamordować ale długo boleśnie.Na pocieszenie napiszę, że po trzech czterech dniach ból jest zdecydowanie mniejszy, a potem jest tylko lepiej.

Nie pisałam Wam o tym wcześniej bo myślałam, że to nie dla każdego, chociaż Michał mnie namawiał żebym się sama masowała, ale ostatnio tę metodę jako najskuteczniejszą polecała ekspertka u Drzyzgi w Rozmowach w toku.

agask

nałogowiec
Rozwiązania
0
No Winka, do raportu! Jak efekty? Maltretujesz się dalej? Ja właśnie dzisiaj zaczęłam :-) i muszę powiedzieć, że to będzie moja czwarta seria i całkiem lajtowo mi to idzie. Fakt, że przez te prace porządkowe moje nogi bardzo skorzystały i cellulit prawie zniknął, a po bańce nogi mam czerwoniaste, ale masaż boli zdecydowanie mniej niż kiedyś.

Trinakria, efekt tygodniowego, codziennego masażu bańką jest już mocno widoczny i powinien utrzymać Ci się przez dłuższy czas, a o ile smarowanie kremem codziennie przez miesiąc jest dla mnie nie do zrealizowania to tydzień daję radę i starcza mi zapału, a efekt jest dużo trwalszy.

Trinakria

kobieta z krwi i kości
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
hmmmm, Agask, myślę, że jeżeli Ci zniknął cellulitis po pracach porządkowych, to chyba nie masz takiego prawdziwego, hmmmmmmmmm

a od tego masażu to chyba muszą ręce boleć :-p
ja do takich rzeczy mam dywersję właśnie z powodu, że mi ręce wysiadają

reklama

Winka

PoplątanA z PomieszanieM
Rozwiązania
0
Agask :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: wstyd się przyznać, ale na razie się nie masuję :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:. Oczywiście będę to robić, tylko trochę sił witalnych musi mi wrócić, bo na razie rozbita jestem i leniwa okropnie, a jeszcze @ wielkimi krokami się zbliża i na dniach dostanę :baffled:. Cholera, muszę porządnie wziąć się za siebie, bo już patrzeć nie mogę na odbicie w lustrze :no:.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
LoveBass Pokój/kącik malucha :) Wrześniówki 2020 22
ivi Kącik maluszka Dzieci urodzone w listopadzie 2016 269
dzag82 Kącik kulinarny Dzieci urodzone w grudniu 2015 65
koronkaa Pokoj/kącik/inspiracje dla naszych skarbów ! Dzieci urodzone w czerwcu 2015 132
Marika30708 Kącik małego alergika Dzieci urodzone w styczniu 2014 312
Cyntia85 Kącik kulinarny Dzieci urodzone w październiku 2014 20
Mirka78 Kącik rozrywki Maluszków: piosenki, wierszyki, zabawy, zabawki :) Dzieci urodzone w styczniu 2014 22
MinieMe JEM ZDROWO - kącik kulinarny Dzieci urodzone we wrześniu 2014 33
M Kącik dla Malucha Archiwum styczeń 2014 101
Salli Intymny kącik - czyli naszę rozmowy o łóżkowych sprawach :) Dzieci urodzone w styczniu 2014 569
basia89 Kącik Naszego Maluszka :) Dzieci urodzone w sierpniu 2013 30
vinga89 Kącik starszaka - problemy ze starszym rodzeństwem Archiwum styczeń 2014 155
R Nie ma to jak w domu... czyli nasz kącik wnętrzarski Dzieci urodzone w listopadzie 2013 163
Jadźka87 Kącik dobrej książki Dzieci urodzone we wrześniu 2013 33
basiekkk Kącik książkoholika / kącik filmowy Dzieci urodzone w maju 2011 23
biłkabdg Pokoik dziecięcy / kącik dziecięcy...czyli moje królestwo - podpis: brzdąc :) Dzieci urodzone w styczniu 2013 80
R Kącik moderatorski Dzieci urodzone we wrześniu 2012 168
Ssabrinaa kącik żywieniowy-nowe smaczki dla maluszka Dzieci urodzone w listopadzie 2011 1765
*Vanilia* Kącik dla naszego maleństwa Dzieci urodzone w lutym 2012 128
Asteria Kącik dla naszych pociech Dzieci urodzone w styczniu 2012 308
Ssabrinaa Urządzamy pokoik/kącik dla Maluszka Archiwum listopad 2011 154
klariss1 Urządzamy kącik, pokoik dla naszego maleństwa :) Dzieci urodzone w grudniu 2011 463
M kącik naszego maleństwa Dzieci urodzone we wrześniu 2010 8
Madziara Kącik kulinarny Bydgoszcz 57
A kącik/pokój dla Maluszka :) Dzieci urodzone w czerwcu 2011 1191
wakako pokoik/kącik dla Maluszka Dzieci urodzone we wrześniu 2011 310
_Roszpunka_ ciepły kącik naszych pociech :) Archiwum mam majowych'11 395
onesmile Kącik małego smakosza Dzieci urodzone w październiku 2010 5070
paaulisia20 kącik ubraniowy... Duże jest piękne 18
pandorka Kącik techniczny Dzieci urodzone w lutym 2010 9
Kaja_10 Wystroje wnętrz - kącik malucha Archium styczeń 2010 226
Agusisko Kącik dla naszych Szcześć Dzieci urodzone w listopadzie 2009 1198
asioczek Kącik mam karmiących piersią - rady przepisy itp Dzieci urodzone w sierpniu 2008 28
słowiczek Kącik życzeń Dzieci urodzone w sierpniu 2005 1465
ewan dzidziusiowy kącik i akcesoria Dzieci urodzone w lipcu 2006r. 1075
ivka76 Przeprowadzka do wlasnego pokoju - pokoik/kącik maluszka Dzieci urodzone w marcu 2006r. 180
L Urządzamy kącik dla naszego skarba. Dzieci urodzone w październiku 2005 352
Asiołek Kącik Lipcowego Maluszka :-) Dzieci urodzone w lipcu 2005 37
kamonkazz na rozweselenie, czyli kącik kawałowicza :) Dzieci urodzone w maju 2005 267
A Mobilne studio urody zapraszam na jesienne promocje i konkursu !!! Ogłoszenia- Białystok 0
sonkaa powrót do formy i urody po porodzie Dzieci urodzone w październiku 2012 180
Rajo007 Galeria kwietniówek Kwietniowe mamy 2019 49
Aylin Bazarek kwietniówek. Sprzedajemy, kupujemy, wymieniamy, oddajemy :) Dzieci urodzone w kwietniu 2015 10
gosienkag76 Ogólnopolskie spotkanie Kwietniówek 2010 Dzieci urodzone w kwietniu 2010 70
Phelania Lista Rozpakowanych Kwietniówek 2013 ***BEZ KOMENTARZA*** Dzieci urodzone w kwietniu 2013 0
Dotkass Kalendarz Kwietniówek 2013 Archiwum kwiecień 2013 2
robaczek_25 Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012 Dzieci urodzone w kwietniu 2012 13463
..aenye Spotkania kwietniówek :-) Dzieci urodzone w kwietniu 2011 110
niusiaagusia Giełda Kwietniówek... Dzieci urodzone w kwietniu 2011 30
jola.24 Regulamin i instrukcje KWIETNIÓWEK 2011 Dzieci urodzone w kwietniu 2011 0