reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik urody kwietniówek

reklama
Agask a jak często trzeba robić taki masaż tą bańką i ile minut ?
Bo ja właśnie wzięłam się za siebie, to znaczy za prawą nogę i tylko niecałe 10 min. wytrzymałam :baffled:. Teraz mam tą nogę czerwoną i gorącą i pełną czerwonych kropeczek. No i już jakiś siniaczek mi wyskoczył.
Chcę najpierw zobaczyć czy będzie jakaś różnica między prawą, a lewą nogą i wtedy dopiero zabiorę się za drugą kończynę:-p.
 
Winka bardzo dobrą tą bańkę kupiłaś, właśnie o takie chodzi i na pewno 10 minut na jednej nodze wystarczy, a nawet powiem Ci, że długo wytrzymałaś.Michał jeździł mi na pewno krócej. Wiesz co zanim zaczniesz tą bańką to najpierw trochę rozmasuj sobie udo ręką jak smarujesz oliwkę.Ja też miałam siniacczki, to dobrze, bo znaczy, że bańka działa jak powinna. I jeszcze jedno, jak za bardzo zassiesz to możesz sobie troszkę powietrza spuścić, żeby aż tak nie bolało.Najlepiej jeździć z dołu do góry.I na początku codziennie, a po tygodniu możesz już rzadziej.

Agula, masaż taką bańką rozbija tę zgrudkowaną tkankę tłuszczową, poprawia krążenie i nogi naprawdę stają się dużo gładsze, a jak się zaniedasz dużo szybciej wraca się do ładu także tylko dzięki używaniu kremów. Jak pierwszy raz Michał mi zafundował taką jazdę, to przez ok pół roku miałam super nóżki, potem oczywiście zła dieta i lipa, ale jak zaczynałam używać kremów ujędrniających to efekty było widać dość szybko nie to co przed bańką.

Ale boli, zresztą uda to pryszcz jak Michał pojechał mi po łydkach to pierwszy raz myślałam, że się wgryzę w dywan, a potem miałam ochotę go zamordować ale długo boleśnie.Na pocieszenie napiszę, że po trzech czterech dniach ból jest zdecydowanie mniejszy, a potem jest tylko lepiej.

Nie pisałam Wam o tym wcześniej bo myślałam, że to nie dla każdego, chociaż Michał mnie namawiał żebym się sama masowała, ale ostatnio tę metodę jako najskuteczniejszą polecała ekspertka u Drzyzgi w Rozmowach w toku.
 
No Winka, do raportu! Jak efekty? Maltretujesz się dalej? Ja właśnie dzisiaj zaczęłam :-) i muszę powiedzieć, że to będzie moja czwarta seria i całkiem lajtowo mi to idzie. Fakt, że przez te prace porządkowe moje nogi bardzo skorzystały i cellulit prawie zniknął, a po bańce nogi mam czerwoniaste, ale masaż boli zdecydowanie mniej niż kiedyś.

Trinakria, efekt tygodniowego, codziennego masażu bańką jest już mocno widoczny i powinien utrzymać Ci się przez dłuższy czas, a o ile smarowanie kremem codziennie przez miesiąc jest dla mnie nie do zrealizowania to tydzień daję radę i starcza mi zapału, a efekt jest dużo trwalszy.
 
hmmmm, Agask, myślę, że jeżeli Ci zniknął cellulitis po pracach porządkowych, to chyba nie masz takiego prawdziwego, hmmmmmmmmm

a od tego masażu to chyba muszą ręce boleć :-p
ja do takich rzeczy mam dywersję właśnie z powodu, że mi ręce wysiadają
 
reklama
Agask :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: wstyd się przyznać, ale na razie się nie masuję :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:. Oczywiście będę to robić, tylko trochę sił witalnych musi mi wrócić, bo na razie rozbita jestem i leniwa okropnie, a jeszcze @ wielkimi krokami się zbliża i na dniach dostanę :baffled:. Cholera, muszę porządnie wziąć się za siebie, bo już patrzeć nie mogę na odbicie w lustrze :no:.
 
Do góry