reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik życzeń

No to małe faux pas:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Znowu przegapiłyśmy sporo imprezek.
Aż wstyd. My, które już tyle lat jesteśmy tutaj razem...

Chciałabym złożyć zaległe życzenia wszystkim solenizantom( Majeczce, Marzenom,Milenie, Magdzie,Joannie) i jubilatom (Joannie, Domiceli, Marzenie, Justynie, Atol, Mailen,Julce i Michałowi) i obchodzących jubileusze. Wszystkiego najlepszego!!!

W szczególności chcę złożyć życzenia Bibi z okazji jej kolejnych szczególnych "18 " urodzinek.Kochana wszystkiego najlepszego, miłości, miłości i powodzenia!
Sorki, ze tak późno!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dla Naszego pierwszego trzylatka Bartusia
Wszystkiego co najlepsze, co dobre i miłe,
co budzi uśmiech na twarzy,

co kryje się w maleńkim słowie - szczęście,
a także tradycyjne 100 lat.

życzą słowiczki!
tortnd3.jpg
 
Spóźnione życzenia urodzinowe dla Mareczka!
W dniu urodzin, oprócz życzeń jakie zwykle składają ludzie - zdrowia, szczęścia, pomyślności - życze Ci, abyś miał jak najwięcej dni w życiu, w których powiesz: jestem szczęśliwy!

104491918en3.jpg


A dla dzisiejszego jubilata Tomeczka:
W dniu Twoich urodzin, składam Ci życzenia: aby się spełniły wszystkie Twe marzenia, które są dla Ciebie jak słońce dla świata. Niech szczęśliwie płyną Twe kolejne lata.

5272candleshappybirthdacw2.jpg
 
Wszystkim zaległym świętującym składam najlepsze zyczenia!

Dzisiejszym solenizantkom Annom i Hannom wszystkiego najlepszego!

Słowiczku dziękuję za pamięć :-)
 
Chciałam złożyć wszystkim trzylatkom najserdeczniejsze życzenia urodzinowe, dużo pociechy z rodziców, fajnych prezentów i dużoooooo zabawy.​
 
reklama
Do góry