reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kaciki dla naszych dzidzioli...

Ja jestem w trakcie remontu prawie całego mieszkania. Miał być tylko remont kuchni, ale jak się okazało że jestem w ciąży zdecydowaliśmy, że zrobimy jeszcze dziecięcy, a potem tak jakoś doszły do tego ściany w sypialni i salonie.
Mój mąż musiał zrezygnować ze "swojego" pokoju, gdzie miał komputer itp na rzecz dziecka.
W sypialni nie mamy za bardzo miejsca by wstawiać łóżeczko, więc od początku dzidzia będzie spać u siebie (najwyżej ja będę spać u "niej" na rozkładanym łóżku ;)).
 
reklama
My zamieszkamy z moją mamą bo ona mieszka sama;-)wiec będzie jej rażniej a poza tym mieszka na wsi i tam dzidzia będzie miała świeże powietrze a potem planujemy wybudować tam dom :-D. Dzidzia bedzie spała z nami bo nie wyobrażam sobie biegać do drugiego pokoju wole mieć dzidzie przy sobie bede czuła sie wtedy lepiej:-):tak:A pokój jest na tyle duży ze bedzie tam miejsca dla nas trojga;-):tak::-D
 
My mamy 3 pokoje, ale jeden zajmuje babcia, drugi synek, a maluszek będzie na początku z nami w dużym pokoju. A pokoik synka wygląda tak:

DSCF3653.JPG


DSCF3654.JPG


DSCF3655.JPG


DSCF3656.JPG


DSCF3659.JPG


DSCF3661.JPG
 
blueberry77, cudowny pokoj ma ten twój synalek... :-);-)
My chcemy coś zrobić, ale... brak pomysłów. Już tam powoli urzęduje sprzątam, odkurzam... :-D
 
reklama
Ale jest taki malutki, że nawet się nie da zrobić porządnego zdjęcia ;-)

Pokój dla naszego dzieciątka ma 3,5/2,5m jeszcze stoi tam duża szafa, w kacie odkurzacz i deska do prasowania- nie mam gdzie tego schować:baffled:. Myślę, że znajdzie się jeszcze miejsce na półki z zabawkami, komodę i w przyszłości łóżaczko. Najpierw będzie spać z nami w pokoju bo tak chyba będzie najwygodniej. Przez ten wątek zaczynam myśleć co już kupić do tego pokoiku, jak ściany ozdobić, dzieki wam dostaję natchnienia i mam już trochę pomysłow:tak:. Muszę najpierw porozmawiać z moim M:-)
 
Do góry