reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kaciki dla naszych dzidzioli...

reklama
My za dużego wyboru to nie mamy, bo mamy tylko dwa małe pokoje- Mniejszy będzie dla dziecka, dużą część tego pokoju zajmuje nasza garderoba także całego dla siebie i tak mieć nie będzie;-)
 
W nastepna sobote mamy przeprowadzke i bedac juz tam bedziemy pomalu remontowac mam tylko nadzieje ze do marca skonczymy ,na sama mysl o tym juz mi slabo .
Dzidzia bedzie miec swoj pokoik pomalowany w cieplym kolorze :) meble albo ikkea biale albo jasne drewno juz mam upatrzone cale pokoiki dzieciece i juz :) na poczatek dzidzia bedzie spac z nami ,mam zamiar kupic takie inne lozeczko bardziej funkcjonalne ,ktore sie rozklada na 2 i polowe tego lozeczka mozesz przystawic do swojego lozka i miec pewnosc ze maluch ci nie spadnie ,nie mam linka zeby wam pokazac o co chodzi ale mysle ze wiecie o jakie mi lozeczko chodzi :)

Teraz mam w glowie tylko remont i juz powoli nerwy bo to i tamto a najgorsze ze nie moze byc tak ze teraz wszystko robimy a potem idziemy na gotowe ,M musi pracowac i szkola i nie da rady a ja sama nie moge malowac bo to w ciazy szkodliwe tak to juz bym tam swirowala i juz by cos sie dzialo a tak mam jakiegos lenia i achhhhhh sama nie wiem .

Moge tylko powoli pakowac i nic wiecej :( nienawidze przeprowadzek nie cierpie
 
kamikaa, tak wiem o jakie łóżeczko ci chodzi. :tak: Siostra miała i była zadowollona. Mi też się one podobają. :happy:
 
my mamy 2 pokoje i salon. w salonie spedzamy dnie (jak już czasem w domu zawitamy ;-)) więc maluszek dni też będzie spędzał tu :tak:
na początku będzie spać u nas w sypialni, a potem (jeśli jeszcze będziemy tu mieszkać) przeprowadzimy go do małego pokoju, gdzie teraz mamy suszarnię i leżą moje papiery z pracy :-p
ale że jest to wynajmowane mieszkanie- za bardzo nie możemy szaleć z kolorami itp.
 
Ja właśnie dlatego robiłam remont, żeby wygospodarowac miejsce na łóżeczko dla Dzidziolka. Zawsze się jakies miejsce wygospodaruje. Mieszkam na razie u rodziców (i niestety póki co tak musi zostać) i mam tylko mały pokoik (ok. 7 m2), więc poszalec nie moge. No i mój Ł. już się tu ze mną nie zmiesci, ale miejsce na łóżeczki i rzeczy dla Dzidziolka mam :tak: Poza tym przydało sie odświeżyć wszystko, więc pozbyłam się kasetonów, tapet i dywanów, czyli tych najgorszych siedlisk kurzu.
Mam nadzieję, że uda nam się pójść na swoje, zanim Dzidziol podrosnie i zacznie stawac na nóżki :tak:
 
u nas nasz sebus jest z nami w sypilani mimo ze mamy 3 pokoje u tesciow w domu to jeden jest naszym salonem a drugi ma schodki na gore wiec maly sam tam nie pojdzie...ale mamierzamy sie przeprwadzic i napewno dzieci beda mialy swoj pokoj....
 
My chyba będziemy miec przeprowadzke, bo mamy dostać domek po moich rodzicach... ale mi szkoda bo ledwo co robiliśmy remont, wiec nie wiem jak to będzie... :confused:
Może mieszkanie uda się sprzedać.
 
reklama
My mamy 3 pokoje.
Chwilowo w jednym jest nasza sypialnia, w drugim pokój chłopców a trzeci pełni rolę jadalni, salonu i pokoju dziennego.
Przez jakieś pół roku (może więcej) po urodzinach malucha będziemy mieszkać razem. Jak każde z naszych dzieci maluszek będzie mieć łóżeczko, niezbędne rzeczy do pielęgnacji, komodę z ciuszkami i pierwsze zabawki w naszym pokoju.
Potem my zamierzamy sie wyprowadzić do dużego pokoju a maluch zostanie u siebie.
Jak Paweł pójdzie do szkoły to urządzimy zamianę, tak żeby miał swój pokój i kąt do odrabiania lekcji, a dwójka młodszych będzie się kitfasić razem...

Blueberry - świetny pokoik! Nasi chłopcy też mają trofasta z Ikei, tylko sosnowego. Tego co jak schodki wygląda i druga szafka ta wysoka ale pudeł mamy duuużo więcej już, więc szafek trzeba będzie dokupić i jakoś przemeblować...
 
Do góry