reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kaciki dla naszych dzidzioli...

Igi - przepiekny pokoik:tak: - taki romantyczny w stylu... :sorry::sorry::sorry:

U nas male przemeblowanie dzis nastapilo - Jas wlasnie odbywa pierwsza drzemke na materacu, a lozeczko jeszcze dzis M wstawi do naszej sypialni - kilka miesiecy tam postoi dopoki sie nie przeprowadizmy do nowego meiszkania gdzie Adas bedzie mial swoj pokoik. W obecnym mamy sypialnie, pokoj Jasia i salon :tak:

Jasia przenieslismy do jego pokoju jak mial okolo 3 miesiecy i to bylo dobre posuniecie - za maly byl zeby protestowac, a jak urosl to uznal to za fakt oczywisty ze spi sam :-D
 
reklama
Igi pokoik jak marzenie :rofl2: Uwielbiam klasyczną biel i bardzo stylowo urządzone:-)

My w nastepnym tygodniu pochwalimy sie jak urzadzimy kącik dla małej ale to nic specjaknego;-)
 
Igi bardzo mi sie podoba pokoik :-)
My mamy ogromna sypialnie, wiec Maly bedzie z nami, najpierw lozeczko przy naszym lozku, a pozniej przemeblujemy i damy go na druga sciane, bedzie bardziej przestronnie.
A za jakis rok-dwa przeprowadzimy sie na wieksza chate, zeby dziecko mialo swoj pokoj :happy:
 
Igi-prześliczny pokoik, taki dziewczęcy i wdzięczny:) Cudny!:-)

U nas tez Wiktorek póki co w naszej sypialni, a ok. 4-5 miesiąca planujemy przenieśc go do pokoju Julki. Mała zapowiedziała ze chce zeby brat spał w jej pokoju i juz nawet zaplanowała gdzie łóżeczko ma stać:-D.Więc spoko. A potem będę musiała maluchom łóżko piętrowe kupić , chyba ze do tego czasu ( 2012r.) postawimy dom w co jakoś wątpię:eek:
 
Cieszę się, że Wam się podoba.....
Jeszcze w tym pokoju będzie stała taka kanapa rozkładana, zeby mozna bylo sobie przysiąść albo zebym od biedy mogla tam spać jak mala bedzie bardzo krzyczała, a moj mąż już nas bedzie mial dość;-)
Tzn mam ogolnie teorię, ze to tez jego dziecko i nie moge pozwolic zebym ja cale noce nie spala, a on się niczym nie przejmował,....ale pamietam przy Ignasiu, że bylo mi go naprawde szkoda jak maly ryczal 5 noc z rzędu, a moj mąz codziennie musial wstac do pracy o 5.30:eek:

A ta kanapa czeka na mojego tatę....bo na razie jest zielona i bardzo nie pasuje....moj tata przyjeżdza do nas 22 marca, a on jest tapicerem meblowym i obiecal ze kupimy jakis śliczny materiał i mi ją obije.....i tak juz sie rozglądam za jakąś różową łączką, albo kolorową kratką....jakimś takim słodkim, romantycznym materiałem;-):tak:
 
Ale super macie Igi! :-)

no a z tą kanapą to racja - z resztą to czasem mąż może się do małej wyprowadzić a Ty dosypiać ;-) Ciekawe jaki materiał znajdziesz - koniecznie go pokaż :tak:

My wyprowadzkę do dużego pokoju planujemy pewnie pod koniec roku, w okolicach świąt, a następne święta mamy nadzieję mieszkać już w naszym wymarzonym domu :sorry2: :tak: Jak się wszystko uda oczywiście ;-)

A łóżko piętrowe to super opcja jest - polecam. My mamy takie, że jest rozstawne na dwa osobne (i jeszcze spod jednego się wyciąga trzecie :-) ) więc nawet po przeprowadzce chłopcom łóżek kupować nie będziemy.
 
reklama
Do góry