reklama

Kąciki i pokoiki naszych maleństw

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2011' rozpoczęty przez Wisieńka, 30 Maj 2011.

1. Wisieńka

Wisieńka Fanka BB :)

Wszystkie urządzamy pokoiki lub kąciki dla naszych maluszków. Kupujemy pościel i łózeczka i to wszystko gubi się na ogólnym. Dlatego proponuję nowy watek gdzie można się chwalić czy czerpać inspirację:-)
    To pokój naszej Emilki prawie na wykończeniu. Brakuje firanki, regału i zwierzątek na trawie. Jest maleńki ma niecałe 8m. Na razie my tam też będziemy spali żeby być blisko niej więc miejsca jest niewiela. No ale jak się wyprowadziny to Emisia będzie miała gotowe. Dwie ściany sa w kolorze Promień słonca a dwie różowe 20110528175.jpg 20110530185.jpg 20110530183.jpg 20110530182.jpg 20110528174.jpg 20110530184.jpg

2. Iwonuś26

Iwonuś26 spełniona mamusia!!!

Ślicznie Wisienko urządziłaś pokoik malutkiej :-) a w tej kołysce na pewno będzie słodko spała :tak:

3. reklama
  4. Corin

Corin Mama Trójki :)

Wisienko piękny pokoik i swietny pomysl na wątek.

5. dodi_misia

dodi_misia Fanka BB :)

Wisienko, slicznie, piękne te biale mebelki...no i te koszyczki, super to wszystko wyglada!

6. maqnio

maqnio Mamusia Różyczki

wisienko sliczny pokoik, Emisia bedzie miałą swoje maleńkie, cudne królestwo!!!

7. silwia84

silwia84 Fanka BB :)

wisienko przesliczny, przytulny pokoik dla Emilki. Dobry pomsyl na watek.

8. MADZIA

MADZIA mama majuni i groszka

wisienko piękny

9. emkamek

emkamek Mama Adasia:)

Wisienko, sliczny pokoik!:-)

10. reklama
  11. Aniaa23

Aniaa23 Fanka BB :)

Rzeczywiscie Wisienko sliczny, tylko teraz zeby sie na pewno dziewczynka urodzila:-p
    JA tez mam juz pokoj gotowy, ale narazie jeszcze kroluje w nim balagan, jak ogarne to tez wrzuce fotki.

12. konwalianka

konwalianka Mały bąbelek

jejku u Was już pokoiki i kąciki a u mnie łóżeczko stoi w kącie.. ale wisieńko, pokoik przecudny

Poleć forum