reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki i pokoiki naszych maleństw

reklama
Baldachim kupiłam gotowy na giełdze ze strarociami. Zależało mi na takim żeby obejmował całe lóżeczko, bo mieszkamy za miastem i jest u nas pelno komarów:wściekła/y:
Foczusia ja miałam całkiem inne imie wybrane, ale jak zobaczyłam małego to stwierdziłam, że to taki mały Misio no i jest Michałek:-)
 
marmolada super kącik dla Michałka :tak:;-)
Cholera ja bym Wam pokazała ale jeszcze w proszku kącik jest brakuje ozdób :zawstydzona/y::-D i pościel nieubrana hahaha
 
Marmolada bardzo ładny kącik!

A to nasz kącik dla Lenki :) Róż rządzi, ale tak to jest jak dopiero trzecia pojawia się dziewczynka ;-)


Jeszcze tylko lampkę montujemy na ścianę i baldachim do łóżeczka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
przesliczne macie te kaciki! az sie chce tam wlozyc malenkie cialko :-p

Corin jak ci sie udalo przykleic pien palmy to ja bym reszte domalowala farbkami i jeszcze jakies pojedyncze elementy np motylki czy cus zeby bylo widac ze tak specjalnie :-)

ja nie mam mozliwosci przyklejenia naklejek bo w hiszpanii maja dziwny zwyczaj robienia chropowatych scian, w ani jednym mieszkaniu nie widzialam ich w wersji gladkiej :confused2:dlatego w sekunde by sie odkleily.

i mialam sie chwalic swoim kacikiem ale mialam tak malo pieniazkow w tym miesiacu ze nie wystarczylo nawet do nastepnej wyplaty a co dopiero do urzadzania kacika. Mam nadzieje ze po 8.07 uda mi sie wywolac te zdjecia co chce i powiesic nad lozeczkiem, wtedy na pewno sie pochwale bo lozeczko juz stoi od 3 tyg razem z przewijakiem, wszystko przygotowane ale nie ma nic na scianie i jest tak pusto :-(
 
Do góry