reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki i pokoiki naszych maleństw

reklama
Dziękuję :)
Powiedzcie czy zakładacie od razu dzieciom karuzelki do łóżeczka? Bo tak sobie myślę, że na początku i tak dzidzia będzie mieć za dużo wrażeń wokół siebie, to może lepiej na początek karuzelkę zdjąć?
 
ja też póki co nie powiesiłam karuzeli małemu, stelaż wisi, ale ozdoby nie.. teraz maluszek nie widzi tego zupełnie.. nawet moją twarz ma zamazaną nie mówiąc o kolorach.. ja postawiłam na kolory czarno-białe, aby mógł ćwiczyć ostrość wzroku, może za miesiąc już powieszę ozdoby..
 
reklama
Z tym straszeniem taki żarcik, a na powaznie to zgadzam się z Wami, maluszki i tak nie skupiają wzroku i trzeba dać im troszkę czasu, wszystko powolutku, tak ok. 1 m-ca zawieszę i zobaczymy, czy mojego brzdąca zainteresuje.
 
Do góry