reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki i pokoiki naszych maleństw

No jak się urodzi chłopak to będzie musiał przepękac te dwie różowe ściany i wszystkie sukieneczki. Trzech róznych ginów mówiło, ze dziewczynka mam nadzieję, ze choć jeden miał dyplom:-)
Dziewczyny dzięki i wstawiajcie foteczki
 
reklama
A oto kącik mojego Królewicza niestety w moim pokoju mam nadzieje ze mu sie spodoba:) SL279431.jpgSL279424.jpg druga strona pokoju rowniez jest zrobiona podobnie jakby sie odwidzialo miejsce hehe bedzie kacik np na przewijanie:)
 
Wisieńka - pokoik przepiękny!! Dla dziewczynki to można puścić wodze wyobraźni... dla chlopców raczej mało tego wszystkiego... Mnie się podobał związek kolorów zieleń+turkus, ale doszłam do wniosku że będzie zbyt pstrokato dla maluszka. Dlatego pokoik pomalowaliśmy na kawę z mlekiem, do tego białe mebelki i niebieskie dodatki (wyprawka, zasłonki itp). Oddaliśmy maluszkowi naszą sypialnię która w prawdzie jest największa, ale jest tam też szafa na całą ścianę :dry: więc miejsca nie ma tak dużo. Ale wystarczyło na sofkę, fotel, komodę i łóżeczko. Nie robiłam zdjęć całego pokoju ale najważniejszy punkt. :-) Już się "chwaliłam" efektem ale co tam! Jeszcze raz:
IMG_2787.jpg

Pochwalę się jeszcze naszym obrońcą - nasz 3 letni Syberian Husky który już nie może doczekać się nowego członka rodziny :-)
IMG_2754xx.jpg
 
alexandra zdjecie psa z bucikami poprostu rewelka! Moze Twoj Husky chcialby miec swoje dzieci?:-) Ja to sie troche boje jak moj piesek zareaguje na dziecko, bo malo ze byla zawsze w centrum uwgi to jeszcze jest zazdrosnikiem. Ale zobaczymy.
 
Ahhh to już osobny temat bo nasz Guinness jest tak rozpieszczony, że nie znam psa który tak jak on kategorycznie domaga się czułości i miłości :dry: ale z drugiej strony husky to psy stworzone dla dzieci, nasz też je kocha, więc jesteśmy na 99% pewni, że już niedługo to właśnie od Alexa będzie domagal się miłości i czułości. Co mały pewnie mu da z nawiązką :-D a staracie się go jakoś przygotować? My już teraz zabraniamy mu wchodzić do pokoju małego (żeby w przyszłości uniknąć hektolitrów sierści) i kłaść się na sofę (strasznie lubi się rozpychać więc mógłby zepchnąć małego :-))
 
reklama
alexandra, hmm... U nas pokoj dziecka ma balkon na ktorym pies sie wygrzewa w sloncu, wiec raczej jej tego nie zabronie... od malego jest nauczona ze na tapczany wchodzic nie wolno. No i to taki kundelek jamniko-podobny jets to tez inaczej niz husky. Tylko ze ona taka gluiutka jest i wiec sie troche martwie, najgorzej jak dziecko zacznie chodzic i sie psem interesowac.
 
Do góry