reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki i pokoiki naszych maleństw

ja tez opcja 4, z tym ze jesli oczywiscie nie przeszkadza ci ze lozeczko zastawi te szuflady z tylu. A kacik przesliczny, a jakie oryginalne sciany :O
 
reklama
Corin próbowalam tak też tylko przy przewijaku nie bede miala kosmetyków dla mego wiec lipa....... ech..... chyba ze moskitera byla by od okna a przewijak przy stoliku juz nie wiem nic.......... a te kropy to plaskorzeźba na scianie....... z lodką i drzewkiem..... robione 2 latka temu...... juz z mysla o dzidzi <cieszę się ze się pdobają kropy!> ;-) choć tyle dziś dobrego
 
wlasnie mam scianę juz równo z drzwiami. Coś zdjecie mi nie chce wejsc? czyzbym transfer wykorzystala?? Jak ustawię stolik to malo pzejscia mam i nie mam go znów pod ręką na kosmetyki do przewijania
 
niom wlasnie tak robilam i nie wiem wkoncu jak jest dobrze heheh
Dzieki za rady narazie stoi krótszym bokiem do sciany ...... mąż jak wróci z pogrzebu to moze coś zmienimy moglam dać tam gdzie komoda ale drzwi by sie nie zamknely a i bala bym się ze ta polka nad komodą by się urwala...... ;-P Dzieki biore się za porzaki jescze buty zostalo mi popastować i sruuu do piwnicy
 
To i ja się chwalę, choć do końcowej wersji jeszcze daleko, ale to już po porodzie... Przed to jeszcze tylko męża wyślę, żeby kupił fotel do karmienia małej, już sobie w ikei upatrzyłam. Ale np. lampę to już wolę osobiście wybrać, a teraz niestety nie wolno mi się ruszać z domu. No i chcę pomalować takie delikatne kwiatki na ścianie na której jest łóżeczko, ale to też raczej później bo to za bardzo czasochłonne i za dużo wyciągania się a w końcu mam leżeć. A wolę jednak jeszcze poleżeć w domku niż w szpitalu;) No więc tak trochę jest surowo, ale i tak jestem zadowolona:D
Zobacz załącznik 362013Zobacz załącznik 362014
 
reklama
Dziewczyny, wy macie już ubraną tą pościel i tak ma czekać na dzidziola, nie wiem czy już ubierać na czysto? kurka czy się nie zakurzy przez ten czas. Ja mam kota i psa, boje się że za 2-3 tyg to będzie w kłaczkach.

Basieniak, podoba mi się ten pokoik, i pościel śliczna :-)
 
Do góry