reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki i pokoiki naszych maleństw

Dzięki dziewczyny:) Może i nietypowo, ale ja jakoś tak nie wyobrażam sobie różowego pokoju. A taki pasuje do dziewczynki i jak by się coś zmieniło to też ujdzie;)
No z taką myślą było kupowane mieszkanko. Jakoś mąż sobie nie wyobrażał dziecka na wynajmowanym, no i tak od dwóch lat czeka. Choć zawalony był już strasznie i się mężowi zeszło z odgraceniem go;)
Mam nadzieję, że będzie jeszcze fajniej jak już bęę mogła tam coś jeszcze namalować:)
 
reklama
basieniak.. ja też myślałam nad malowaniem ściany, ale zdecydowałam się na naklejki, więc jeśli narazie nie możesz a chcesz czymś ubrać scianę, to polecam - zawsze można odkleić jak sie znudzą :)

danuśka, ja ubiorę w weekend, bo w sumie u mnie nie wiem ile zostało.. a nie mam zwierzaków.. U Ciebie, jeśli ktoś z rodziny może to zrobić, to może zostaw pościel w szafce i po prostu jak się maluch urodzi, to niech w dniu waszego odbioru ze szpitala ubiorą.. to tez jest rozwiązanie
 
Konwalianka, nawet już miałam wstępnie wybrane naklejki, ale nie są najtańsze więc poczekam tą chwilę. Zamówię najwyżej już teraz farbki i jako, że przez cały miesiąc mąż będzie ze mną w domku po porodzie to mam nadzieję, że jak już blizna się zagoi to znajdę na to chwilę. To nie malowanie całej ściany więc śmierdzieć nie będzie (zresztą praktykowałam już to w salonie;) )

Danuśka ja pościel ubrałam wczoraj, ale zwierzątek też nie mam, a do porodu zostało max 2 tygodnie (bo będzie cc) więc mam nadzieję, że nie jest za wcześnie.
 
pochwale sie moja inwencja tworcza;) za pozno mi tata podsunal pomysl ze mozna to bylo w sreberku to zrobic no ale coz ;) SL279564.jpg
pencil.png
 
Corin to sa literki wyciete ze zwyklego pudelka kartonowego i obklejone kolorowym papierem przyklejone na takie specjalne rzepy.
 
troche pusto mi sie widzi w kolo jak bym do szkoly chodzila i miala material to pewnie wykombinowalabym cos jeszcze :) ale ze mna to nie wiadomo kiedy co i jak:) domowie chyba jeszcze te naklejki bo cos malo mi sie widzi hehe

mialam opcje je zrobic w kolorowe materialy napewno jakies kawalki bym mamie podebrala bo to maniaczka szycia firanek hehe o wlasnie albo z firanek ulozyc juz nowy pomysl moze ktoras wykorzysta :)

nie jestes slepa tylko fakt wyglada to jak plastelina hehe
 
reklama
Ale podsunęłaś mi myśl... Mam taką wypalarkę do drewna, kidyś kupiłam w lidlu :-D i leży jeszcze nie uzywana... Może ją rozdziewiczę w ten weekend, i wypalę imie Ewuni na tabliczce. Tylko muszę jakiś ciekawy motyw wymyśleć.
 
Do góry