reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki i pokoiki naszych maleństw

reklama
Pokój jeszcze w prawdzie nie gotowy - jeszcze rolety, obrazki, literki i moze coś na podłogę, materacyk i pościel ale dzis przyszly naklejki i dłużej już nie wytrzymam, pokaże wam jak zaczyna się kształtowac pokoik malej.
 
Dodam sobie do ulubionych, może też się na coś skuszę.. A robiłaś próbę odklejania? Ja się boję, że to z farbą będzie odchodzić. Albo np. moja znajoma sobie kupiła takiego kwiatka naklejanego do sypialni i jej się odkleił i spadł.. w nocy.. i ją na dodatek przestraszył :p
 
"Prób"musiałam zrobić kilka, bo mi się źle poprzyklejały. Farba została na miejscu (dulux). Co do samoistnego odklejania, jeszcze nie zauwazylam. Jesli się okaze coś z nimi jest nie tak, napewno ostrzegę ;-) A z doświadczenia, jesli się skusisz, to największe naklejki warto pociąć przed naklejeniem - wtedy nakłada sie łatwiej. Ja niestety zniszczyłam palmę (lew mial pod nią leżeć) :-(
 
reklama
Do góry