reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki maluszków/wystrój naszego mieszkania - rady porady

oto moj kacik dla synkow bez mebli :-)
 

Załączniki

  • DSC01130.jpg
    DSC01130.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 164
  • DSC01131.jpg
    DSC01131.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 150
  • DSC01132.jpg
    DSC01132.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 156
  • DSC01133.jpg
    DSC01133.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 155
reklama
Komi, świetne rozwiązanie z tymi wnękami. Szczególnie podoba mi się półka nad drzwiami. Mam podobny układ w pokoju - może się skuszę na cos podobnego :-) Teraz jest to miejsce niewykorzystane, a jak byłaby taka półka, to zawsze można jakieś niepotrzebne rzeczy poupychać w kolorowe kartony i tam poustawiać :tak:
 
dziewczyny fajne pokoiki u mnie podobnie jak u krewetki mały będzie urzędował z nami w pokoju juz M znalazł rozwiązanie jak to wszystko pomieścić i nie chodzić sobie po głowach.
 
Komi, świetne rozwiązanie z tymi wnękami. Szczególnie podoba mi się półka nad drzwiami. Mam podobny układ w pokoju - może się skuszę na cos podobnego :-) Teraz jest to miejsce niewykorzystane, a jak byłaby taka półka, to zawsze można jakieś niepotrzebne rzeczy poupychać w kolorowe kartony i tam poustawiać :tak:
ta poleczke wymyslim moj m:-) tak samo jak te kolo okna to tez sa poleczki bardzo przyadatne,nad drzwiami teraz stoja pluszaki mego synka a tam kolo okna to mam przybornik na jego kosmetyki,na pampersy,bo tam wlasnie stpoi lozeczko Krystianka a nasze stoi wzdul tej sciany na ktorej sa rybki
 
Ja oddaję mojemu swoja komodę, mam nadzieję, że w dwóch szyfladach i na dwóch półkach się zmieści. No i mały dostanie kącik bo na osobny pokoik nas nie stać. Zajmiemy kawalerkę w domu moich teściów. Będziemy mieli własną łazienkę i kuchnię co najważniejsze...
 
Fajny watek:-)
U nas jak widzę u wielu z Was maluch nie będzie miał swojego pokoiku, musi się kątem zadowolić;-)A jak będzie grzeczny to się w przyszłości pomyśli:-D
Komi super pomysły:-)ta półka nad drzwiami genialna:tak:
Julienx fajny kolor wykładziny i strasznie mi się białe mebelki podobają ostatnio. No u nas co najwyżej biała komoda może będzie,bo inne mebelki to już się nie zmieszczą:-(, ale może kiedyś:-D
 
No no - nowe wątki rosna jak na drożdzach.
Nasza Tosia bedzie miała swój pokoik, aczkolwiek niewielki, i jeszcze trochę uszczuplony moją szafą na jednej duzej ścianie.

Stolarz własnie nam przygotowuje zabudowę drugiej ściany - która ma pomieścić wszystkie rzeczy Małej no stanowić "tło" dla kanapy do "przewijania, spania, karmienia" etc
wklejam wizualizację
 

Załączniki

  • Mała Wizualizacja_pokój Tosi.JPG
    Mała Wizualizacja_pokój Tosi.JPG
    27,8 KB · Wyświetleń: 149
A no i na ścianie przyległej do prawego boku obok drzwi wejściowych jest miejsce na łóżeczko, tam stanie, ale na razie chyba nie będziemy się tym zakupem spieszyć,
na początek mamy kołyskę króra liczę, ze posłuży nam 3-4 m-ce i będzie stać przy łóżku w sypialni. Więc zakup łózeczka odkładamy na lipiec/sierpień
 
reklama
Moja dzidzia tez niestety nie będzie miala swojego pokoika :-(.Mieszkamy w dwóch pokojach z moimi rodzicami więc jest nas już trochę.Ale napewno zrobimy mu kącik u nas w pokoju :tak:.
 
Do góry