reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki maluszków/wystrój naszego mieszkania - rady porady

Dziewczyny, piekne pokoiki. U nas narazie nic w tym kierunku nie robilismy. Remont planujemy zaczac w marcu i jak skonczymy to wstawie zdjecia.
 
reklama
dziewczyny wow, to ja to jestem daleko w lesie. narazie pokoik to nasza sypialnia, a kiedy tam coś porobimy?
nie mam pojęcia:sorry:
powiem tylko tak, że ściany mam żółto zielone, na oknie żółta roleta
jedna szafa jest sosnowa i przyjdzie ciemna dębowa komoda, pomalowana na mahoń, w takim samym kolorze będzie łóżeczko...
ale wiem, bez fotek to nie to samo:zawstydzona/y:
jak tylko coś będzie to pokazę:tak:
 
U nas też dzidzia nie będzie miała własnego pokoju, bo mieszkamy w kawalerce :( Na szczęście sporej także napewno będzie miała swój kącik :p Bardziej martwi mnie co będzie jak trochę podrośnie bo u nas ciężko będzie podzielić pokój (np. zabudować jakąś lekką ścianką) bo okna idą przez całą jedną ścianę bez żadnej przerwy...ehh coś się wymyśli :sorry:
 
My mamy dwa pokoje. Duży pokój jest mniejszy od małego, ale że są przechodnie, to nie dałoby rady zrobić sypialni w pierwszym, bo każdy by najpierw do niego wchodził.:-( Tak więc będą w drugim docelowo 3 łóżka, bo na razie jeszcze Jagoda nie ma swojego. Ale i tak zostanie jeszcze sporo miejsca. :tak::tak:Na dniach P. będzie malował meble na jaśniutki kolor, bo na razie są czarne (zostały przeniesione z pokoju gościnego, bo zajmują mniej miejsca). Jak już pomaluje a ja ozdobię pokój to wkleję przed i po metamorfozie. Sama jestem ciekawa jak to wyjdzie:tak::-D
 
A w góle to czuję się teraz w tym pierwszym pokoju jak w bibliotece, bo wszytkie książki się w nim znalazły. Przed przemeblowaniem były podzielone, ale mi to akurat odpowiada:-D:tak:
 
Ja czekam na opróżnienienie pokojuk w którym mamy komputer i ksiażki- część ksiażek już przeniosłam do nowej szafy w sypialni- i zaczynam meblowanie!:-) Super że jest ten wątek, uwielbiam oglądać twórcze działania innych:-D
 
Też uważam, że to super wątek, szczególnie, że może coś od Was ściągnę, :tak:;-)bo sama to tak raczej nie jestem natchniona artystycznie:-(, raczej nawiedzona ogólnie:tak:;-):-)
 
U mnie to samo...synuś będzie z nami w pokoju i musi mu wystarczyć kącik....:-( Postaram się żeby miał przytulnie:-) A za 2 lata będziemy już na swoim i tam będzie miał pokój tylko dla siebie:-):-)
 
Nasza Majeczka też będzie z nami w jednym pokoju...
Nie będziemy nic dekorować ani malowac bo we wrześniu się przeprowadzamy
 
reklama
Awru, w sprawie tych farb do pokoiku dziecięcego byłam dzisiaj w Castoramie i pytałam. Ponoć najlepsze są te hypoalergiczne z atestami, ale zwykłe akrylowe czy lateksowe farby (np. Decoral, Dulux, czy Nubiles) też się nadają, bo są na bazie wody i nie wydzielają żadnych szkodliwych związków. A cenowo, to podobnie to wygląda - ok. 45 zł za opakowanie 2,5 litra (oczywiście kolorowej farby, bo biała taniej wychodzi). Podobne informacje były w tym artykule, do którego link podałaś :-)
 
Do góry