reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki maluszków/wystrój naszego mieszkania - rady porady

to bardzo dobra wiadomość :-) próbowaliśmy dziś wybrać jakiś kolor z tych specjalnych dla dzieci i zupełnie nic nam nie podeszło.. za to wybraliśmy świetny odcień duluxa.. wyjdzie co prawda znacznie drożej ale przynajmniej efekt będzie zadowalający :yes:
 
reklama
to bardzo dobra wiadomość :-) próbowaliśmy dziś wybrać jakiś kolor z tych specjalnych dla dzieci i zupełnie nic nam nie podeszło.. za to wybraliśmy świetny odcień duluxa.. wyjdzie co prawda znacznie drożej ale przynajmniej efekt będzie zadowalający :yes:

To pochwal się jaki kolor? :-) Ja też dzis oglądałam farby i najbardziej podeszło mi chyba Różane Lato z Nubilesa (taki bardzo delikatniutki róż). Ale mój M. z różówego nie jest zadowolony :-p Zastanawiam się jeszcze nad delikatnym brzoskwiniowym (takim wpadającym w krem) albo jaśniutkim wrzosowym :sorry: ale nie znalazłam jeszcze konkretnych odcieni... Sama nie wiem jak to dopasować :sorry:
 
ja co prawda nie jestem zwolenniczką beży ale uważam, że dla bejbiaka można fajnie skomponować pokoik w tych odcieniach dlatego zastanawiamy się nad Chalky Downs 6 z Duluxa (farba z mieszalnika) bądź Perłą Północy S24 z Magnata - cenowo wychodzi bardzo podobnie..
ten drugi kolor będziemy mieli w sypialni więc jak już będziemy ją mieli na ścianach to zobaczymy co i jak ;-)
 
Polecam farby Nobiles! Inne też są bardzo dobre, ale te mają niepodważalną zaletę - za około 2zł można dokupić mały woreczek z próbką farby, wystarcza niby na 40 x 40 cm, mi starczył na 2 razy tyle. Jak maluch dorwie długopis albo coś i autograf na ścianie zostawi to można zamalować tą próbką, z farbami robionymi z białej z pigmentem nigdy to się nie udaje, bo trzymana nawet szczelnie zamknięta zmienia trochę kolor po pewnym czasie.
 
Polecam farby Nobiles! Inne też są bardzo dobre, ale te mają niepodważalną zaletę - za około 2zł można dokupić mały woreczek z próbką farby, wystarcza niby na 40 x 40 cm, mi starczył na 2 razy tyle. Jak maluch dorwie długopis albo coś i autograf na ścianie zostawi to można zamalować tą próbką, z farbami robionymi z białej z pigmentem nigdy to się nie udaje, bo trzymana nawet szczelnie zamknięta zmienia trochę kolor po pewnym czasie.

Na takie ekscesy - przydaje sie Magic Gąbka - ktorą można kupić w Rosmanie...

Sciera ze scian brudy i zamazania - bez farby:)
przy Antosiu kupowałam te magic gąbki raz w miesiacu :)

bo a to sie scinę farbą pochlapało, a to raczki wytarło, a to brudy z paluszków i dotykania scian ... etc..

polecam
 
cześć laski co do farb ja jestem zwolenniczka tikkurila pracuje na nich już jakiś czas i wiem ze sa dobre ale nie ma gotowych farb tylko z mieszalnika
 
Na takie ekscesy - przydaje sie Magic Gąbka - ktorą można kupić w Rosmanie...

Sciera ze scian brudy i zamazania - bez farby:)
przy Antosiu kupowałam te magic gąbki raz w miesiacu :)

bo a to sie scinę farbą pochlapało, a to raczki wytarło, a to brudy z paluszków i dotykania scian ... etc..

polecam
Pochlapane owszen, zmywają się fajnie - te Nobiles też. Tylko moi siostrzeńcy to tak robili że jak dorwali długopis, to z całej siły po ścianie zanim im ktoś odbierze. Wiedzieli pierniki że nie wolno! A z całej siły rysowali i farba się po prostu zdzierała
 
Jej widzę że dużo majówek już ma pokoiki dla dzieci gotowe. U mnie już remont trwa 3 miesiące (caaałego mieszkania), ale za 3 tygodnie mam nadzieje że już się wprowadzimy na swoje:eek:. Ale gratuluje pomysłów w urządzaniu:-).
 
a u pokoik wygląda na razie jak plac budowy - gołe ściany (kartongips i beton) ale w przyszłym tyg ma sie to zmienic :-)
bedzie wyglądało mniej więcej tak (jesli chodzi o kolory)
zielone wzgorze dekoral i dulux błekitna chmurka.jpg
i takie zasłonki mi się marzą
891410145.jpg
mebelki są w drodze ( szafa i regał z brw) komoda z przewijakiem czeka złożona (kupiliśmy Klupsia Fantazję w kolorze sosna) jeszcze brak łóżeczka, ale marzy mi się sosnowy Radek VII Klupsia, może uda się używane gdzieś złapać.
 
reklama
Corina piekne dekoracje okna...

Ja niestety mam dwie cwiartki łuku i nic z tym pierunstwem fajnego nie da sie zrobic.... :(

no chyba ze ktoras ma do podrzucenia fajny pomysł..?????
 
Do góry