reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki maluszków/wystrój naszego mieszkania - rady porady

justMe, mnie sie wydaje, ze ola chce do pokoju dziennego dac... chyba ze cos pokrecilam... bo jak do dzieciecego to mam pare innych czarnych koni....:tak:
 
reklama
To ma byc do pokoju dzieci, ale nic bardzo mocnego, bo będą obrazki na ścianach, jakieś Puchatki, księżniczki, więc nie chcę, żeby było naćkane.
Fajny był ten z rączkami....


A taki?

2671916172
 
Ostatnia edycja:
Mnie się podobają najbardziej re z nóżkami i rączkami, są najdelikatniejsze.

Potrzebuję rady. Łóżeczko Młodego przylega dłuższym bokiem bezpośrednio do ściany, i niestety jest to ściana narożna, więc zimnaaa. Nie mam możliwości przestawienia mebli. Macie pomysł co dać na ścianę, żeby Karollo nie przytulał się po nocach do zimnej ściany?:sorry2:
 
Mnie się podobają najbardziej re z nóżkami i rączkami, są najdelikatniejsze.

Potrzebuję rady. Łóżeczko Młodego przylega dłuższym bokiem bezpośrednio do ściany, i niestety jest to ściana narożna, więc zimnaaa. Nie mam możliwości przestawienia mebli. Macie pomysł co dać na ścianę, żeby Karollo nie przytulał się po nocach do zimnej ściany?:sorry2:

a jakbys umocowala miedzy sciana a lozeczkiem cos w rodzaju kolderki czy koca....???
 
Albo zamiast kołderki czy koca może jakiś dywanik w dziecięce wzory.

Oleśka mi z tych co wrzuciłaś podoba się pierwszy wzór, albo te rączki.
 
Hmm, a macie pomysł jak zawiesić na ścianie koc czy dywan:confused: gwoździami przybić..? Czy najakimś drąžku, jak firanki?
 
Hmm, a macie pomysł jak zawiesić na ścianie koc czy dywan:confused: gwoździami przybić..? Czy najakimś drąžku, jak firanki?

To po czesku?:-D

Estragon, może faktycznie daj na ścianę jakiś dywan, w neutralnym kolorze, jakiś ecru, żeby nie było widać na pierwszy rzut oka, ale żeby była izolacja...

Oleśka, tą w kwiatki już widziałam, fajna:tak: Chociaż dla mnie rączki i nóżki bardziej neutralne:happy2:
 
reklama
estragon najłatwiej to chyba by było przybić gwoździami, pomysł z drążkiem też ok ale tu już więcej roboty, bo by trzeba było podszyć do dywanu/koca jakieś mocowania, żeby było jak na drążku powiesić.

Teraz mi się przypomniało, że jak byłam mała, to rodzice na ścianę przy moim łóżku założyli kasetony i bardzo dobrze izolowały przed zimnem.
 
Do góry