reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki maluszków/wystrój naszego mieszkania - rady porady

reklama
Mnie się podobają najbardziej re z nóżkami i rączkami, są najdelikatniejsze.

Potrzebuję rady. Łóżeczko Młodego przylega dłuższym bokiem bezpośrednio do ściany, i niestety jest to ściana narożna, więc zimnaaa. Nie mam możliwości przestawienia mebli. Macie pomysł co dać na ścianę, żeby Karollo nie przytulał się po nocach do zimnej ściany?:sorry2:

A masz jakieś puzle piankowe? Może właśnie puzle spełnią się w tej roli?
 
Dzięki wam za podpowiedzi:tak:
stanęło jednak na kołderce z rożka wetkniętej między ścianę a łóżko- tylko na noc
 
mam pytanko,zdecydowalam sie (prawie:dry:)na meble kuchenne -biale-na wysoki polysk?

co o tym sazdicie?moze ma ktoras?boje sie ze bezdei za zimno,za sterylnei
 
Agulam, ja uwielbiam taki styl, laboratoryjny;-) szczególnie w kuchni, więc jak dla mnie- super! Myślę, że bardzo łatwo będziesz mogła ocieplić dodatkami, pojemnikami na mąkę, cukier np. Zalezy też pewnie, jaki dasz do tego blat i co będzie między szafkami. Moi znajomi mają takie meble i między szafkami położyli czarną tapetę, w duże, białe grochy, za szkłem. Wygląda rewelacyjnie!

Np. tutaj wcale nei jest zimno: Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://waszewnetrza.leroymerlin.pl/original/1604_kuchnia-1-swiatlo.jpg

albo tu:

Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://waszewnetrza.leroymerlin.pl/original/1604_kuchnia-1-swiatlo.jpg

albo może przełam kilkoma szafkami z drenem, jak tutaj:

Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://waszewnetrza.leroymerlin.pl/original/1604_kuchnia-1-swiatlo.jpg

tylko to już jest trudniejsze, żeby własnie szafki był "w bloku" i nawiązywały np. do stołu czy jakichś innych elememntów......
 
agulam slonce.. taka biala na wysoki polysk kuchnnia jest przeurocza, ale niestety sciera ci z rąk nie wyjdzie... ja mam tylko gorne biale szafki i to w polowie, bo druga polowa ze szkla.. i powiadam ci, że starsznie widac wsszystko na nich.. no chyba ze lubisz jednak ścierać maziaje... i to nie chodzi o to ze biala.. kazda kuchnia na wysoki polysk to mnostwo pracy aby ladnie wygladała zawsze...
na pewno fototapeta ozywia taka kuchnie, ale pamietaj aby to byla specjalna fototapeta kuchenna.. ona jest fajna w utrzymaniu, bo sie latwo sciera... ale niestety tluszcz potrafi dosc szybko przez nia przenikac.. ja mam specjalna laminowaną do kuchni ale nad plytą mam specjalną jeszcze szybę... hartowana/przezroczysta..
 
biala napewno latwiej utrzymac nic ciemne kolory, mnie sie zamarzyl doł fioletowy a gora biala, wiem ze to bedzie masakra no ale co zrobić....
 
reklama
mam pytanko,zdecydowalam sie (prawie:dry:)na meble kuchenne -biale-na wysoki polysk?

co o tym sazdicie?moze ma ktoras?boje sie ze bezdei za zimno,za sterylnei
Jak dla mnie super, ja tez chce/chcialam biala, ale M woli ecru..no i modna teraz biel ;-)

i nie zgadzam sie z wiolan, ze bedziesz ciagle ze sciera chodzila.
bedzie Wam robil ten stolarz, co drzwi?
 
Do góry