reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki naszych lipcowych maleństw: zdjęcia, pomysły, inspiracje.

elifit

Moderatorka
Dołączył(a)
28 Styczeń 2011
Postów
17 095
Miasto
świętokrzyskie
Jako że sezon remontowy się zaczął i powoli przygotowujemy nasze gniazdka na przybycie nowego członka rodziny, pozwalam sobie założyć wątek w którym możemy się dzielić, chwalić i wymieniać spostrzeżeniami na temat kącików naszych dzieciaczków.
:rofl2:

Zapraszam :-)
 
reklama
ImageUploadedByForum BabyBoom1395140321.918369.jpg przepraszam za jakosc ale zrobilam zdecie laptopa :D korzystam tylko z aplikacji na telefonie jezeli chodzi o forum.
No wiec mi osobiscie podoba sie ostatnio taki pokoik. Chcialam urzadzic na bialo turkusowo w stylu retro/vintage ale po pol roku bym musiala wszystko zmieniac. A tak to zywe kolorki beda dla starszego malucha :) kupilam juz ten niebieski bambusowy abazur.
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1395140321.918369.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1395140321.918369.jpg
    30,5 KB · Wyświetleń: 284
Emily kolory fajne, ale gdzie tu miejsce na zabawki itp?

Generalnie to tylko zdjecie ktorym sie inspiruje. Mebelki mam od siostry zolto blekitne mam nadzeje ze beda pasowac. Jest w tym zestawie fajna skrzynia na zabawki. Generalnie zabawki beda wszedzie dookola :D hehe. Lozeczko mam zwykle biale z ikei tez od siostry.

Generalnie pokoik malego ma chyba z niecale 9 m2 wiec male pole do popisu :/ ... Tak w ogole to jestesmy z chlopakiem w proszku. Mieszkanie dopiero bedziemy odbierac w lipcu!!!!! Narazie mieszkamy u rodzicow i kompletujemy plytki, meble, dodatki... Duzo pracy nas czeka z mieszkaniem i dzieckiem w lipcu ale mam nadzieje ze damy rade :(
 
Ostatnia edycja:
Na razie mogę pokazać tylko jak wyszło zestawienie kolorów, którego tak się bałam :biggrin2:
DSC09738.jpgZobacz załącznik 615559
Jaśniejsze zdjęcie jest zrobione jak świeci słońce :)
 

Załączniki

  • DSC09738.jpg
    DSC09738.jpg
    71,5 KB · Wyświetleń: 465
Doti nie jest źle, ale reszta już raczej stonowana.
Emily to ja Wam współczuję:-( Będzie niezły dom wariatów w lipcu u Was. Moje dzieci też mają małe pokoje/sypialnie właściwie, bo Klaudia i tak na dole urzęduje i jeden pokój (tzw gościnny) jest zaadaptowany na bawialnię, a w swoim pokoiku na górze ma łóżko, komodę, szafkę nocną i szafę - do tego dwa pokoje dziecięce są ze skosami (tak jak i nasza sypialnia) więc ciężko jakieś pełnowymiarowe meble wstawić. Póki co Adaś będzie spał u nas w sypialni i pokoju nie przewiduję, a na razie mam tam suszarnię-prasowalnię i przez jakiś czas jeszcze się przyda w takiej funkcji, a potem kupimy mebelki i będzie miał tam swój pokój.
 
Mi się bardzo podoba :)
Za każdym razem jak przechodzę i tam zajrzę to mi się buzia uśmiecha :)

Na podłodze jest wykładzina, jedyny "dywan" w domu :rofl2:

Mebelków tam na razie nie będzie, to nie moje pierwsze dziecko, żeby się łudzić, że będzie spało u siebie w pokoiku i tam spędzało czas :rofl2:
Znając życie Junior spał będzie w naszej sypialni do 2ch lat, a czas spędzał u mnie pod pachą :rofl2:
 
reklama
1079650_10151468009962330_1469041514_n.jpgU nas Aru ma swój pokój nie za duży ale dwójkę pomieści. Robimy sobie sypialnię teraz więc Zuzu z nami w sypialni będzie do 2 rż. Potem transport do Aru do pokoju a potem zobaczymy. Mamy trzy pokoje, najwyżej któreś zajmie salon. :laugh2:


Ja też uwielbiam przesiadywać w pokoju syna. Tam jest taki energiczny żółty aż żyć się chce :-)

Doti przesiadywać to może nie, ale zabawki trzeba w czymś trzymać ;-)
 

Załączniki

  • 1079650_10151468009962330_1469041514_n.jpg
    1079650_10151468009962330_1469041514_n.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 297
Ostatnia edycja:
Do góry