reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki naszych lipcowych maleństw: zdjęcia, pomysły, inspiracje.

reklama
Sypialnia plus kącik Zuzi. Docelowo te czerwone zasłony znikną gdy dorobimy się plis. Nad tv jest galeria zdjęć. Łóżko się składa ale też nie jest gotowe na 100% bo widać kantówki ;)
 

Załączniki

  • 1403794855015.jpg
    1403794855015.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 188
Miejsce przy oknie :-) będzie wcześnie wstawać ;-)

Właśnie, kwiaty, są jakieś przeciwwskazania? Bo widzę, że u ciebie stoją dosyć blisko łóżeczka. Czy słyszałyście o jakiś których lepiej unikać?
 
ja miałam gdzieś spisany jakich kwiatów unikać w sypialni, muszę poszukać, teraz prawie wszystkie mam w salonie.
elifit przytulnie
 
reklama
Elifit śliczny kącik :tak: Mam taki sam baldachim, ale nie mogę znaleźć tego czegoś na co nawleka się ten tiul i przez to chyba nic nie będę mieć :-:)no:
 
Do góry