reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki naszych lipcowych maleństw: zdjęcia, pomysły, inspiracje.

Doti wykladzina ma fajowy kolorek! Sciane bym jedna niebieska zrobila bo dosyc ciemny, tak przynajmniej wyglada. Reszte bym zrobila jasnoszara albo biala po prostu :D ale to moja osobista wizja :p
 
reklama
Ja zdjeciami pokoju bede mogla sie pochwalic w sierpniu haha :p wiec pewnie juz nikogo tu nie bedzie na forum ;) narazie moja artystyczna glowka tworzy sobie pomysly, ktore czekaja na lipiec ;) ale z checia poogladam co Wy macie dziewczyny. Moze czyms sie jeszcze zainspiruje :)
 
u nas chłopcy maja swoje pokoiki,nie z duże,około 12 m. Zdjęcie mam tylko starszego. Zuza ma największą sypialnie bo ponad 16 m więc do niej dojdzie córeczka(w miejsce mojej kanapy w paski wstawię łóżeczko).

Jak znajdę zdjęcie pokoiku Jasia to wkleję.
edit-mam;-)Zobacz załącznik 615586
 
Ostatnia edycja:
Pokoik Zuzi bajkowy ; )
Aru ma takie mebelki a Zuzi dokupimy wersję dziewczęca
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1395161394882.jpg
    uploadfromtaptalk1395161394882.jpg
    30,5 KB · Wyświetleń: 112
Ostatnia edycja:
Fajowe pokoiki. My będziemy robić dobudówkę, mam nadzieję, ze już za kilkanaście dni zaczniemy. Będzie tam nasza syialna i pokój Igiego. Na wystórj sypialny pewnie nie wystarczy nam pieniędzy ale na pokoik kilka pomysłów mam.Będzie wąski i długo, zapewne całą jedną ścianę zajmie szafa wnękowa, kolor ścian jakiś żółty i kawałek z tablicowej farby. Ikeowa szafka na zabawki, wielka kolorowa mapa świata na ścianie, i takie wieszaki
wieszak.png
szafka ikea.jpg
i jeszcze półki na ksiażki powieszone na ścianie
półki na książki.jpg
to chyba tyle, nie cche tez przesadzić ale zapewne bedzie to najbardziej kolorwy pokój w całym domu.
Łóżko ma Ogorem takie zwykłe, proste, koloru sosny.
Reszta zależy od finansów :)
 

Załączniki

  • wieszak.png
    wieszak.png
    43,9 KB · Wyświetleń: 98
  • szafka ikea.jpg
    szafka ikea.jpg
    61,8 KB · Wyświetleń: 105
  • półki na książki.jpg
    półki na książki.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 101
reklama
Do góry