reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki naszych lipcowych maleństw: zdjęcia, pomysły, inspiracje.

Fajne pomysly macie :) jakbym miala talent to bym tez takie uszyla dla malego.ale moja przygodna z nikta i igla konczy i zaczyna sie na przyszyciu guzika hahaha
 
reklama
Ładne, tylko czemu w wołaczu, a nie mianowniku? Żałuję, że nie mam maszyny do szycia, bo na pewno bym coś pokombinowała.. Muszę wrócić do drutów i zrobić Adasiowi kamizelkę, przyda się na wesele brata:tak:
 
Kopacz nie miałam szablonu jak mi się wycięło tak było:)

Jagódka chciałam jakoś inaczej niż Franek bardziej zdrobniale i tak mi przyszło do głowy:)
 
Fajne pomysly macie :) jakbym miala talent to bym tez takie uszyla dla malego.ale moja przygodna z nikta i igla konczy i zaczyna sie na przyszyciu guzika hahaha

Oj nie przesadzaj :) mam dla Ciebie cos prostszego ;) girlande z lodek origami... Narazie robie lodki. Maluje na rozne kolory kartki, w ciapki, paski, kropki, zygzaki... Skladam w lodki i efekt fajny jak narazie :) potem przewleke jakis sznurek albo tasiemke i powiesze na karniszu :) wstawie moze zdjecie efektu koncowego za jakis czas :D ImageUploadedByForum BabyBoom1397127636.736249.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1397127636.736249.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1397127636.736249.jpg
    46,8 KB · Wyświetleń: 82
reklama
Angelika wlasnie ogladalam :) potem poszperalam na internecie i znalazlam lodki :) a wlasnie chce pokoik z paroma marynarskimi dodatkami, jakies rybki, osmiornice... Moze kotwice :)
 
Do góry