reklama

Kąciki,pokoiki czyli królestwo naszych maluszków .

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2012' rozpoczęty przez As 76, 26 Luty 2012.

1. As 76

As 76 truskawkowa mama

Zapraszam do wklejania fotek,dzielenia się pomysłami i wykazywania się inwencją twórczą .:tak:;-):-):-)

2. azula

azula Fanka BB :)

Nowy wątek już jest więc pytanko .Czy już rozkładacie łóżeczko?

3. reklama
  4. Carmella

Carmella Mama Marcela :)

Ja jeszcze nie rozkładam bo muszę skończyć remont. Zdjęcia dziecięcego pokoju wstawię z chęcią, gdy go wybuduję:D

5. dido21

dido21 Fanka BB :)

Ja tez jeszcze nie rozkladam.
    Bo jeszcze czeka nas malowanie.
    Jak bedzie gotowe,chetnie sie pochwale:-p

6. Martusia22267

Martusia22267 Fanka BB :)

ja łóżeczko na początku kwietnia planuję ustawić bo po co ma się już teraz kurzyć

7. Olisiaa

Olisiaa Mama Olki 11.05.2012

Ja mam rozłozone łóżeczko poniewaz schnie po malowaniu:-p

8. azula

azula Fanka BB :)

No widziałam .To chyba już go nie składasz?

9. she_84

she_84 Fanka BB :)

As, dziekujemy za nowy watek :) ja mysle ze tez zloze lozeczko w kwietniu ale najpierw musze je kupic :) komode zlozymy jak tylko kupimy, mam nadzieje ze w marcu juz bedzie. nad kupnem szafy sie jeszcze zastanawiam. zobaczymy ile wydamy na komode i lozeczko. pokoik dla naszego maluszka juz pomalowany i jest w nim obecnie kanapa, ktora mysle ze tam zostanie. nie moge sie doczekac jak kupimy mebelki

10. reklama
  11. Karolki

Karolki Podwójna mama:)

Mała rada dziewczynki, meble musza byc wczesniej rozłożone nie na ostatnia chwile. Lepiej niech sie kurza ale zapach sie troszke ulotni. Pamietam jak łóżeczko wyjelismy z pudła do skrecania, dębowe polakierowane i czuc było długo. Nie wspomne juz jak w nowym domu synkowi pokoj robilismy to dywan i meble czuc bylo kilka tygodni, na szczescie nie mieszkalismy jeszcze wtedy. Teraz tez juz komoda sie wietrzy od 2 tyg:tak:

12. anik.

anik. Mama Krzysia :)

Jak tylko je kupię ;-) ale myślę, że z rozłożeniem go poczekam do początku kwietnia chociaż. Maluch będzie miał kącik u nas w sypialni, która jest świeżo po remoncie. Komodę dla siebie już ma - oddaliśmy mu swoją, a sobie kupiliśmy większą :tak: teraz chcę dokupić jeszcze półki na ścianę, żeby móc poukładać na nich jakieś maskotki, potrzebne kosmetyki itp. rzeczy.

Poleć forum