reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki,pokoiki czyli królestwo naszych maluszków .

Karolcia będzie miała ten sam pokoik ,który od początku miała Klaudia i Kubuś .Smiejemy się ,że to pokój przechodni :-D:-D:-D
Na razie urzęduje tam jeszcze Klaudusia .Jak ją "wywalę" na poddasze to będę planowała wystrój pokoju i umeblowanie dla małej.
mam nadzieję ,że się wyrobię do rozpakowania :-D:-D:-D

Meble moje wybrane niestety spaliły na panewce i trzeba się za czymś innym rozejrzeć ,bo tych na pewno nie będzie w sprzedaży :crazy::crazy::crazy::crazy:
 
reklama
azula raczej go nie bede skladac poniewaz musimy jeszcze dokupic komode i zobaczyc jak ustawimy wszystkie meble w pokoju aby bylo wygodnie poniewaz maluda narazie bedzie z nami w sypialni a pozniej my bedziemy musieli sie przeniesc do salonu. Sama nie wiem jak to wszystko rozwiazemy, tylko sie ciesze ze nie mamy typowego lozka sypialnianego bo byloby mi szkoda je usuwac tak wiec pozostaje w pokoju typowy tapczan :-)
 
My dla dziecka możemy przeznaczyć jeden z trzech pokoi.Dla nas zostanie na pewno sypialnia i salon.Ale urządzać go specjalnie nie zamierzamy bo po prostu brak kasy na meble.Te solidne kosztują majątek ,a posłużą góra 3 lata te tańsze też nie takie tanie ,a rozsypią się jeszcze gdy będą potrzebne.Jest komoda sosnowa jeszcze ja przerobimy by można było położyć na górę przewijak.Jest kosz na kółkach ,kołyska i łóżeczko .Na razie jeszcze nic nie rozłożone.Malowany pokój był w zeszłym roku.Wybraliśmy ten przy sypialni słoneczny.Nad łóżeczkiem powiesimy kilimy z dziecięcymi motywami i może zakupimy jeszcze jakąś antypoślizgową wykładzinę.
 
azula zazdroszcze tych 3 pokoi bo marzy mi sie sypialnia z prawdziwego zdarzenia z takim wielkim lozem :-p i osobny pokoik dla maludy
 
dlaczego, az tak zle? ja na szczescie mam wszystkich sasiadow super a mam ich 5 tzn jest 5 mieszkan na jednym pietrze i ze wszystkimi sie idzie dogadac i kazdy jest wyrozymialy
 
Niestety :-(O przeróżnych złych,smutnych i przykrych sprawach nie będę pisać.Na tym forum staram się o wszelkich przykrościach nie myśleć.To jak tam u Ciebie bo się pogubiłam są 2 czy 3 pokoje?
 
My mamy 2 pokoje tzn sypialnie i salon oraz kuchnie, łazienke i mały korytarz w sumie jest 45m2. Jak narazie to nam wystarcza nie moge narzekac bo mam luksus w porownaniu do tego ze jak mieszkalam z rodzicami to bylismy na 30m2 w 4osoby
 
Ja niestety póki co na 1 pokoju, ale jak skończymy górę to dzieci będą miały po swoim pokoiku a my sypialnie i salon tylko kiedy to będzie.....
 
reklama
No to raczej tzw łoże małżeńskie odpada.A to taka fajna rzecz jak się nie zdąży pościelić zamyka sie drzwi od sypialni i już.:-)
 
Do góry