reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki/pokoiki naszych Maleństw - zdjęcia

Ja już wszystko właściwie kupiłam wcześniej pościel w żółte żyrafki już leży i czeka na maluszka ;) Łóżeczko dzidzia dostanie od swojej przyszłej mamy chrzestnej. Kosmetyki w większości już kupione. Teraz pozostaje tylko przygotować kącik dla maleństwa ;)
 
reklama
A aj wlasnie na nowo przestawiam mebelki w pokoiku Amelki, brakuje mi jedynie materacyk do lozka i babyphone, tak poza tym mamy wszystko gotowe. Jak dokoncze meblowanie i poukladam ubranka co sa jeszcze w paczuszkach to popstrykam fotki i wstawie je.
 
u nas wlasnie facet montuje panele. a potem:
- jutro maz montuje listwy i wstawiamy meble
- w sobote zaliczamy hurtownie dla dzieci i kupujemy wszystkie akcesoria
- w niedziele do makro po pieluchy i kosmetyki
- w poniedzialek ukladanie wszystkich rzeczy w pokoiku, robie zdjecia i wstawiam na forum :D
 
no to czekamy z niecierpliwością na zdjęcia, ja to jeszcze daleko w lesie, ale postępy powoli stają się widoczne, ściany już wyrównane, panele na podłodze położone :)
 
Gufi slicznosci , az chce sie juz urodzic prawda ? ;) ... czy ozdoby na szafki to zakup w castoramie szablonow ?? ;)

My pomimo ze Dawidek ma swoj pokoik, postanowilismy ze na poczatek bedzie spal z Nami w sypialni .. wczoraj zrobilam dla niego kacik :) ... jak juz bedzie gotowe na tip top rowniez wkleje zdjecie :)
 
Moniqa - dzieki :)

te szablony oczywiscie z castoramy. strasznie sie umeczylam robiac je, ale sie udalo :) nie wiem, czy kiedys juz robilas takie ozdoby - jesli nie, to polecam moczyc gabeczke w farbie i potem tak punktowo dotykac. gabeczka musi byc dosc sucha po zamoczeniu w farbie, bo inaczej farba wyjdzie poza szblon i bedzie plama!
 
Gufi - robilam ( wlasne projekty zreszta ;) ) ale na scianach, nie na szafkach ... malowalam malutkim pedzelkiem ... teraz zakupilam sobie specjalny pedzelek do tych szablonow podobno ::) ... zobaczymy jak to mi wyjdzie :D
 
reklama
Gufi pokoik prześliczny :) :) :)
Mój maluszek też będzie napoczątku spał z nami a póżniej dzielił pokoik z braciszkiem :)
Będą musieli się pomieścić ;)
 
Do góry