reklama

kąciki, pokoiki, pałacyki - czyli gdzie (za)mieszka dzieć?

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2012' rozpoczęty przez weronkazzz, 5 Czerwiec 2012.

1. weronkazzz

weronkazzz tulęTolę

zakładam wątek jak zamieszkać z dzieciem i jak go najlepiej urządzić - żeby wygodnie było wszystkim. od sypialnianego kącika (jak u mnie) po salony i własne kawalerki ;)

załączam wstępny kącik jeszcze raz - łóżeczko przy łóżeczku ;)

View attachment 471729

2. axarai

axarai dziecioholiczka......

Weronka świetny pomysł! Mamusie które mają większy zmysł artystyczny, mogą coś fajnego podpowiedzieć:(

3. reklama
  4. patrysia*

patrysia* Gość

Super watek:))lubie BA uwielbiam ogladac kąciki dla dzieciaczków:))

5. Ciężarówka85

Ciężarówka85 Zaangażowana w BB

Chętnie pooglądam wasze pomysły na zorganizowanie kącika maluszka:) Ja jak tylko urządzę to też pokażę:) Tymczasem może mnie zainspirujecie hehe:)

6. Merlin_

Merlin_ Fanka BB :)

no to dodaję spełnione marzenie rodziców :) ogólnie to był bardzo spontaniczne decyzje tego co nam się podoba i później składanie do całości... Łóżeczko 140x70 zamieniane na tapczanik. Brakuje jeszcze puchatego dywanu dokładnie w kolorach farby ścian (tylko teraz sie pierze :p ) no i podręcznego stoliczka w drewnie jak łóżeczko oraz przewijaka nakładanego jednak na łóżeczko. Bałagan w łóżeczku to ta upolowana pościel ;) pasek na ścianie to gotowa naklejka na przeciwko łóżeczka stoi rozkładany fotel tak abym mogła się tam położyć jak dzidzia będzie tego potrzebować. Dla Synka oddaliśmy też dużą szafę jedne drzwi to płyta ecru a drugie to lustroco powiększa optycznie W szafę zamiast wieszaków wstawiamy półki i będę miała mega dużo miejsca na pampersy kosmetyki i ciuszki dzidzi, gdzie chować wanienkę i zabawki .. Ponieważ wchodzi się na biały bok szafy na nim chce powiesić jakieś rameczki na zdjęcia lub obrazki.
    DSC03439.jpg DSC03441.jpg

7. patrysia*

patrysia* Gość

super:))fajne kolorki:))

8. Tygrysek1985

Tygrysek1985 Fanka BB :)

Merlin sliczny

9. weronkazzz

weronkazzz tulęTolę

Merlin energetycznie i optymistycznie, zazdraszczam pokoiku osobnego :)

10. reklama
  11. Merlin_

Merlin_ Fanka BB :)

Chciałam zeby był kolorowy ale nie zaciemniać stąd od połowy w górę ten jasny kolor... Ten cały remont właśnei był z powodu tego pokoiku bo dom o niego powiększaliśmy :p
    ja i mąż lubimy żywe kolory i cały dom mamy kolorowy ;D nie wyobrażam sobie życia w pastelach
    ps. po za tym czasem architekt musi sie gdzieś wyżyć swoim eklektyzmem :p

12. patrysia*

patrysia* Gość

Ja z M też lubimy żywe kolorki:)ale w kuchni już mamy jasny ze wzgledu na ciemną kuchnię(mahoniowa) ale za to dodatki ciemny fiolet mamy :D tzn.paseczki w rogach ścian :)

Poleć forum