reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kąciki, pokoiki, pałacyki - czyli gdzie (za)mieszka dzieć?

Weronika super pomysł. U mnie pokoiki 2 też maleńkie więc będę musiała podobny układ na początek zrobić, bo nie mam innego wyjścia, Wolałabym w dużym pokoju, ale mój m to nocny marek i tam ma tv oraz komputer, a ja nie wyobrażam sobie zasypiać przy tym sprzęcie.

Czekamy na wymianę okna i zaczynamy remoncik. Kolorek pokoju to lila zieleń...


Dziewczyny śliczne fotki :)))
 
reklama
oj jak ja zazdroszczę dziewczyną, które mogą zapewnić swojemu maluszkowi osobny pokój. Nasza księżniczka będzie miała swój kącik w sypialni, łóżeczko już stoi złożone ale sypialnia czeka na odświeżenie. Póki co remontujemy łazienkę, więc wszędzie jest straszny bałagan, ale jak się remoncik skończy to wezmę się za sypialnię
 
Merlin ciekawe i ładne ale mało praktyczne :( bo te łóżeczka są takie malutkie i na króciutko a niestety cena jest spora :( ale ładne :)
 
ogólnie przesłałam dla dziewczyn które właśnie mają mało miejsca - może coś w tej formie i szukając po takiej nazwie można znaleźć taniej - generalnie pomysł mi sie spodobał ;D co do praktyczności - zgadzam sie oddzielne łóżeczko zawsze będzie wygodniejsze i dla rodzica i dla spokojnego snu dziecka
 
My zdecydowaliśmy się na to łóżeczko Klupś Piccolo Łóżeczko Dostawne (bez wyposażenia) Białe 90x40 cm [id11293] - 259.00 będzie łatwiej karmić piersią, bez wstawania i wyciągania małej jak z normalnego łóżeczka. Mamy tylko jedną sypialnie więc dzięki temu że to łóżeczko ma wymiary jak kołyska jest więcej miejsca na komodę http://httpwww.ikea.com/ie/en/catalog/products/40214551/ i przewijak http://www.ikea.com/ie/en/catalog/products/70167218/ Jak już wszystko będzie na swoim miejscu to wkleję fotki:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dziewczyny spoko łóżeczka
ja próbuję zaangażować swojego M do znalezienia łóżeczka, ale z jednej strony chce zakupić wcześniej, ale najlepiej jakbym mu dała kawe na ławe

jeszcze mam czasi i trochę cierpliwości-jak mi przyszło szukać wózka tak i chyba będzie z łóżeczkiem ;)
 
nie wiem jak u was ale u mnie jak przyszło łóżeczko, materacyk i te ochraniacze to trochę "śmierdziały fabryką" więc wydaje mi się że trzeba jednak chwile wcześniej to rozpakować aby wywietrzało bo u mnie jeszcze ten zapach sie unosi i normalnie wietrze pokoik z tych zapachów
 
tak, nasze łóżeczko też było czuć farbą, materac jest jeszcze w foli, po remoncie łazienki go rozpakuję, żeby żaden kurz na niego nie siadał, ale ponoć najbardziej śmierdzi wózek, zwłaszcza jak jest prosto z hurtowni
 
reklama
Wybieramy wykładzinę do naszej sypialni, w której jednocześnie będzie kącik dla Kacpra. Pokój jest w drewnie, jest ciemny, bo od północy i ma tylko jedno okno,więc chcę go troszkę ożywić. Który kolor wykładziny fajniejszy?
IMAG0220.jpg
Kolor ścian jak widać na fotce. Za zieloną przemawia to,że nie będzie widać na niej paproszków, a za różową to,że lubię ten kolor :-p
 
Do góry