reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kąciki, pokoiki, pałacyki - czyli gdzie (za)mieszka dzieć?

Dziewczyny będziemy na dniach "wynosić" się z pokoju i urządzać go malej i tu jest zasadniczy problem różnica zdań miedzy mną a moim mężem on uważa ze mala nie potrzebuje w swoim pokoju żadnej kanapy/łózka dla dorosłego a ja uważam ze to się przyda nawet przy chorobach czy gorszej nocy a boje się ze jesli będę ja zabierać do nas to będzie spać z nami w łóżku i się przyzwyczai
Co o tym myślicie ????
 
reklama
Axa cudnie wyszło :szok::tak: troszkę sie kobitka naczekała (Ada oczywiście ;-)), ale za to teraz klękajcie narody :tak:

junior ma w pokoju oprócz szczebelkowego łóżeczka, sofe 2-os rozkładaną, karmię na niej i sypiam jak mam dużo gości :tak:
 
mell, ja małemu urządziłam pokoik bez kanapy, jedynie fotel wstawiłam do karmienia ale teraz jak z nim siedzę na tym fotelu to jest nam ciasno i zamierzam małą kanapę wstawić, bo nawet żeby poczytać mu bajki przed snem to się przyda, generalnie już zaczynam odczuwać brak tej kanapy :) nic się nie martw, faceci tak mają że są pozbawieni wyobraźni, ja z moim też nie raz wojowałam o różne rzeczy dla dziecka i wychodziło na to że miałam rację i się wszystko przydawało, teraz mąż mi pozwala wszystko kupować i się nie wtrąca, i słusznie :cool2:
 
Mell no mój cały czas oczami przewracał, jak pokój urządzałam, ale co mnie to :)
Kanapa fajna rzecz, rodzic się wyśpi, albo jak goście przyjadą, i teraz jak Adi ma jeszcze łóżeczko turystyczne, to można na niej usiąść, i ja też na niej przewijam Adi, albo wycieram po kąpaniu.
 
No i załatwione :-) Powiedziałam ''dziewczyny z forum'' mowia ...
Załamał się i powiedzial ze sie juz nie wtraca i on to przesuwac meble tylko bedzie :-p
A ma ktoras pomysl jaka ta kanapa???
 
No i załatwione :-) Powiedziałam ''dziewczyny z forum'' mowia ...
Załamał się i powiedzial ze sie juz nie wtraca i on to przesuwac meble tylko bedzie :-p
A ma ktoras pomysl jaka ta kanapa???

hi hi baby górą :-D:tak:
kanapa wygodna i rozkładana najlepiej (ja swoją kupowałam w Agacie jak jeszcze w ciąży byłam i na każdej swoje 4 litery posadziłam :-D )
 
Dobre moj tez czasem pyta co u wrzesniowych dzieci i sie nie odzywa za duzo jak czuje ze przewagi nie ma.
Fajny pokoj dla Ady
 
reklama
Pokój Alicji wygląda tak kiedy jest posprzątany:-)
Dywan jest do wymiany ale nie mogę sie zdecydowac na zaden i no i jeszcze kanapa
2013-06-28 14.30.59.jpg
2013-06-28 14.30.15.jpg2013-06-28 14.30.28.jpg2013-06-28 14.32.27.jpg
 

Załączniki

  • 2013-06-28 14.30.59.jpg
    2013-06-28 14.30.59.jpg
    32,1 KB · Wyświetleń: 314
  • 2013-06-28 14.30.15.jpg
    2013-06-28 14.30.15.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 289
  • 2013-06-28 14.30.28.jpg
    2013-06-28 14.30.28.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 312
  • 2013-06-28 14.32.27.jpg
    2013-06-28 14.32.27.jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 294
Do góry