reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kąciki, pokoiki, pałacyki - czyli gdzie (za)mieszka dzieć?

Ile zabawek! Mój ma 1/4 z tego a już krzyczę żeby mu nie kupować więcej ;-)

W ikea są fajne kolorowe dziecięce dywany
 
reklama
To trzeba przyznać trudno urządzić pokój dziecka kiedy mieszka się w kamienicy gdzie do góry jest 4,3 m a pokój ma 25m[SUP]2[/SUP] :-( i małe meble po prostu giną
A pluszaki z półek są mamy zbierane kilkadziesiąt lat :tak:
 
Mell no pokuj imponujaca wielkosc ma :-) prawie taka ja dwa moje małe pokoje:-pale tak wysokie mieszkanie tez pewnie ciezko ogrzac .
 
mell świetny pokoik, my jeszcze naszemu dziecku nie urządziliśmy, pokój Hani stoi pusty a ona zajmuje cały salon, jak znajdę chwilę to wstawię jakieś zdjęcia. Tak to wygląda, że nasza powierzchnia użytkowa się kurczy a jej rozszerza :-)
 
No i kiedyś miałam wstawić i tak jakoś nie wyszło.

Pokój zabawowy dziewczynek w wersji uporządkowanej. :-p

Odkąd pokój jest to zabawki stopniowo wędrowały do góry, teraz w salonie są tylko klocki lego oraz puzzle i 3 zabawki Weroniki, w końcu w salonie jest porządek. Jasminum82 polecam wziąć się do pracy. U nas poszło niewielkim kosztem, bo pokoik wymalował A. sam, półki pojechaliśmy do Leroy Merlin i nam docięli na miejscu + haki pod półki i póki co tyle jest. Potem w Biedronce kupowałam naklejki, za każdym razem po 1 paczuszce żeby tego nie odczuć. Jeszcze wiele przed nami, ale póki co nic nie wpada mi w ręce ani w oko, że teraz natychmiast muszę to mieć. ;-)


Mell - moje siostra ma 3,2 m wysokie pokoje i to już jest dużo. Więc 4,3m i do tego jak się weźmie mebelki dla dziecka to można dwa piętra zrobić. :-p Oooo to jest rozwiązanie, podwieszane łóżko. :cool2:

Za tymi drewnianymi drzwiami jest drugi taki sam pokój wielkościowo i jest w trakcie malowania, a raczej wybierania kolorów i wymyślania w jakim kierunku idziemy, jak będzie wykończony to drzwi się otworzą.


P4190135.jpgP4190133.jpgP4190132.jpgP4190131.jpg
 

Załączniki

  • P4190131.jpg
    P4190131.jpg
    35,8 KB · Wyświetleń: 232
  • P4190132.jpg
    P4190132.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 246
  • P4190133.jpg
    P4190133.jpg
    31,5 KB · Wyświetleń: 232
  • P4190135.jpg
    P4190135.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 238
Lili super pokój! Widzę że Ada lubi pojawiać się na zdjęciach ;)
Ja bym dała jeszcze zieloną wykładzinę super by pasowała do tych pagórków na ścianie ;-) Na początku myślałam że to jakiś spec malował ściany ;-)
 
reklama
Lilijanna ale super pokój, wielki jest! U nas Starszak ma swój pokój, a Mały na razie z nami. Planujemy to zmienić w przyszłym roku, ale dużo zależy od mojego M. Chcemy Starszakowi zrobic pokój na strychu, bo jest duży, a na razie niewykorzystany - jedynie pranie tam suszę, a Mały dostanie pokój po Starszaku.
A podwieszane łóżko to super sprawa - mój Starszak takie ma. Przywiercone do ściany w rogu pokoju i wisi na linie. Pod spodem półki z zabawkami. My tak zrobiliśmy, bo pokoik nieduży i nie byłoby miejsca na wszystko. Tylko, że my mamy normalną wysokośc pokoju, także Starszak na łóżku wstać nie może, a na dole jescze rok/dwa się zmieści.
Kiedyś oglądałam aranżacje pokoi dla dzieci włąsnie takie wysokie. Normalnei były zrobione jakby dwa piętra, do góry np. łóżko i taki kącik do spania (normalnie wysoki, że dorosły wszedł) a na dole raj do zabawy. Super to było!
 
Do góry