reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kąciki, pokoiki, pałacyki - czyli gdzie (za)mieszka dzieć?

mantezowa dzieki juz wiem o co chodzi ale na necie nei znalazlam zadnej z motywem dzieciecym tylko jakies kwiaty :((((((((((((((((((((((((((((((((( a moze jeszcze ktoras z Was słyszala o takim super wynalazku i wie pod jaka nazwa moge szukac na allegro??

mój M mówi że to sa elektrostatyczne naklejki ale nie szukałam na allegro
 
reklama
a ja do pokoiku mojego malenstwa bede miala takie oto lozdczko lozeczko.jpgmoja mama sponsoruje dla wnuczusi :) i zamierzam jeszcze zakupic takie obrazki i literki...obrazki do pokoiku.jpgobrazki.jpgliterki na imie.jpg
 
Babydoll śliczne literki i obrazki - pochwal się gdzie je wypatrzyłaś.

Mój synuś będzie miał swój kącik w naszej sypialni. Ponieważ wynajmujemy mieszkanie nie mogę urządzić go tak jakbym chciała, ale marzy mi się chociaż malowanie - mam nadzieję, że namówię na nie męża.
 
nagapalma
demetrios
obrazki pochodza z tej strony... jest tam duzo ciekawych propozycji :)
http://www.abcliterki.pl/?id=view_subcat&cid=27350&mt=OBRAZKI%2025cm
 
reklama
naklejki znalazłam w sklepie http://czarodziej.eu/pl/ przeszukałam całego neta i tam są najtańsze i najwiekszy wybór:) Mantezowa jeszcze raz wielgaśne dziękuje:)

a my dziś kupiliśmy łóżeczko i komode z tej samej serii ,wiec odrazu musiałam przymierzyć pościel jak razem to bedzie wyglądało i ... jest giciorek , tylko tam z tyłu za łóżeczkiem bedzie stała komoda :)ale to trzeba czasu żeby emek przewiesił ten regał n ainną sciane,a no i zamówiłam śliczne naklejki ale dostane dopiero koncem lipca wiec jeszcze sporo czasu :(

 
Ostatnia edycja:
Do góry