reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kąciki, pokoiki, pałacyki - czyli gdzie (za)mieszka dzieć?

w piątek widziałam w leroy merlin na dziale dekoracji literki do samodzielnego pomalowania były bardzo tanie - jakby ktoś szukał :)
 
reklama
naklejki znalazłam w sklepie Czarodziej.eu - od wyprawki do zabawki przeszukałam całego neta i tam są najtańsze i najwiekszy wybór:) Mantezowa jeszcze raz wielgaśne dziękuje:)

a my dziś kupiliśmy łóżeczko i komode z tej samej serii ,wiec odrazu musiałam przymierzyć pościel jak razem to bedzie wyglądało i ... jest giciorek , tylko tam z tyłu za łóżeczkiem bedzie stała komoda :)ale to trzeba czasu żeby emek przewiesił ten regał n ainną sciane,a no i zamówiłam śliczne naklejki ale dostane dopiero koncem lipca wiec jeszcze sporo czasu :(


dzięki za linka, też szukałam takich naklejek :) a dlaczego dopiero z końcem lipca? tak długo się czeka na zamówienie?
 
nie kochana ja musze czekać bo zamowienie poszlo do mamy a w lipcu emek leci do Pl na kilka dni bo ma wesele brata wiec dopiero wtedy mi przywiezie te nakljeczki i inne gadzety co mi tam w rece wpadnei jeszcze:)
 
iezarowka ja tez sie boje ze sie na moich scianach nie beda trzymaly:( jak chcecie to poczekajcie do koncowki lipca jak emek przywiezie to przetestuje i wam powiem czy warto:) bo naklejki nei sa drogie ale za przesylke zaplacilam 16zł wiec nie malo w sumie na koniec wyszlo no ale skorzystalam i kupilam 2zabawki Małemu :) jak juz placic za przesylke:)))
 
a ja do pokoiku mojego malenstwa bede miala takie oto lozdczkoZobacz załącznik 475204moja mama sponsoruje dla wnuczusi :) i zamierzam jeszcze zakupic takie obrazki i literki...Zobacz załącznik 475205Zobacz załącznik 475206Zobacz załącznik 475207


super piękne


Wybieramy wykładzinę do naszej sypialni, w której jednocześnie będzie kącik dla Kacpra. Pokój jest w drewnie, jest ciemny, bo od północy i ma tylko jedno okno,więc chcę go troszkę ożywić. Który kolor wykładziny fajniejszy?
Zobacz załącznik 474824
Kolor ścian jak widać na fotce. Za zieloną przemawia to,że nie będzie widać na niej paproszków, a za różową to,że lubię ten kolor :-p

zielona ;)
 
ja dla mojego szkraba mam wszyswtko - wyrzuciłam tylko swoje rzeczy z komody, zeby oddać maluszkowi :tak:łożeczko przeniesiemy do sypialni, zeby starszam mógl się wysypiać w nocy i mały go nie budzil:tak:ale jeszcze nic nie jest przygotowane i to mnie przeraża :-D
 
Poukładałam ubranka rozmiarami. Została mi tylko ostatnia tura prasowania i dziś powolutku zaczynamy remont pokoju - już wszystko zakupione i przywiezione.
A łóżeczko ma dojść w poniedziałek lub wtorek ;)
 
reklama
Ja chyba w koncu kaze mezowi skrecic lozeczko i juz to poustawiamy. wkurza mnie ze sie po domu placze wyprana posciel i inne drobiazgi, ktore sobie moge posegregowac wlasnie przy lozeczku. nakryje to potem przescieradlem niech sie nie kurzy i gotowe ;-)
 
Do góry