reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kąciki, pokoiki, pałacyki - czyli gdzie (za)mieszka dzieć?

reklama
Awersja tak seria Hemnes z Ikea. Bardzo fajne, i oczywiście podwójne. Materac kupiłam taki SULTAN FLORVÅG Materac, poliuretan - 80x200 cm - IKEA i jest super, a M mnie wyśmiał, bo był zwinięty w taki rulonik :) Jeszcze jeden muszę dokupić, ten drugi można położyć na ten pierwszy przy złożonym łóżku ( materace dlatego nie powinny być za grube) lub kłaść za tapczan. Ja dla młodej chce kupić takie metalowe łóżko http://www.google.com/imgres?imgurl...sDYTotQa03oDQAg&itbs=1&sa=X&ved=0CE0QrQMwEDhk tylko białe.
Dzięki Kobitki. Trochę się napociłam z myśleniem. Jeszcze mam kilka pomysłów. Jak będzie cały skończony to wkleję zdjęcia.
 
Ostatnia edycja:
Mnie się też to łóżko bardzo spodobało. Od kiedy dziecko może spać na takim łóżku?
Poza tym widzę że zrobiłaś co w twojej mocy aby nie było różowo :-D
Mnie by się było trudno oprzeć :)
 
Oj to u nas młody się przemieszcza, często znajduję go w poprzek łóżeczka, albo do góry nogami, albo na brzuchu itd, musieliśmy kupić osłonkę na całą długość łóżeczka bo ta do połowy była za krótka.
Ale łóżko z ikei godne uwagi.
Kiedyś słychać było z jego pokoju jakieś szamotanie, wchodzimy zobaczyć czy się nie odkrył a on spał tak:
Hubuś 174.jpg
No i często się uderzał głową czy nogami o szczebelki tak więc osłonkę ma już po całej długości łóżeczka.
 

Załączniki

  • Hubuś 174.jpg
    Hubuś 174.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 117
Ostatnia edycja:
reklama
Moji z łozeczka do łozka wedrowali w wieku ok 1,5roku ale ta akrobatka to niewiem bo wedrujew nocy po całym łozeczku:szok:
 
Do góry