reklama

Kąciki/pokoje marcowych brzdąców

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2012' rozpoczęty przez ivi, 28 Październik 2011.

1. ivi

ivi uzależniona;) // I.2010

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Tutaj: inspiracje/własne pomysły dot. zagospodarowania mniejszej lub większej przestrzeni naszych maluszków :-)

2. Amandla

Amandla Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To ja pozwolę sobię wstawić gwoli inspiracji kilka pokoi zaprojektowanych przez moją ulubioną Candice Olson:)
    kidrooms9_SH06C193DIVINEDESIGN_w609_thumb%u00255B1%5D.jpg 112820061059518171_thumb%u00255B1%5D.jpg b1d84c690dbd.jpg olson2.jpg olson3.jpg olson1.jpg kids-rooms-nursery-decorating-ideas-3.jpg

a tutaj zielony pokoik, alternatywa dla dziewczęcego rózu:)
    babys-room-colorful-decor.jpg

tu ładne czekoladowe mebelki
    Nursery-Room-Decorating.jpg sweet-lambie-nursery-baby-room-design.jpg
    a tu kolejne, chociaż nie w moim guście :)
    [​IMG][​IMG]

Ostatnia edycja: 28 Październik 2011
  3. reklama
  4. villandra8

villandra8 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ooooooo! To mi się podoba. W domu mówią na mnie "architekt naczelny" - no co? Ktoś musi zarządzać całym tym bajzlem pt. remont, a nie od dziś wiadomo, że kobietom zazwyczaj wychodzi to o niebo lepiej niż facetom (przynajmniej w przypadku moich dwóch panów to prawda).

Ja mam to szczęście, że dysponuję całkiem dużym pokojem dla Dzidzi, ale będę go urządzać od razu bardziej przyszłościowo - taki pokój typowy dla maluszka jest słodki, ale ograniczę sie tylko do dodatków, by nie musieć za kilka lat nowych mebli kupować.

5. tunia23

tunia23 najszczęślwsza

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My za duzo miejsca nie mamy, ale tak juz ktoras pisalam sciane nad lozeczkiem bede ozdabiac, wlasnie z literek misi i wszystkiego co przeslodzone:-D:-D:-D

Pokoik niebiesko-czekoladowy sliczny!

6. Mini55

Mini55 &&&&&

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mnie się podoba ten kolorowo- zielony :-)

7. Amandla

Amandla Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mi też się podobają takie pokoje spokojne, jak te na ostatnich fotkach, na pewno kupimy czekoladowe łóżeczko, bo strasznie mi się podobają i mozna do nich dobrać białe i czekoladowe meble, również jestem za tym, by pokój był funkcjonalny i rósł razem z dzieckiem, a nie, żeby co roku robić rewolucję remontową:)

jeszcze kilka obrazków:
    habitacion-bebe-300x221.jpg [​IMG] Soft-and-Calm-Babys-Room-Design-Ideas.jpg

1-Beautiful-Nursery-room-Decorations-Ideas.jpg 3-Sweet-Nursery-room-Decorations-Ideas-by-RMSer-Shelly80.jpg 5-Frame-pictures-on-Nursery-room-wall-Decor.jpg 6-Nursery-room-Hardwood-flooring-Ideas.jpg 8-Soft-tones-Nursery-room-color-Ideas.jpg

Ostatnia edycja: 28 Październik 2011
  8. MantaZG

MantaZG Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    my pokoiku tez nie mamy...tylko kącik ...:)
    jedyne co wiem to to, ze sciany zielone zostawiamy i z dodatkami nie przesadzamy - będzie prosto czyli tak jak lubię.

9. abed

abed Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    fajnie zdjęcia :-) mi się podobają łóżeczka ciemnie ale chyba nie są praktyczne, bo pewnie szybko widać brud... my na razie nie będziemy urządzać pokoiku dzidzia będzie z nami ale później chciałbym zrobić taki prawdziwy pokoik, mi się wydaje że i tak za jakiś czas trzeba będzie ściany pomalować to akurat jak dziecko podrośnie to coś się pozmienia... no ale zobaczymy :-)
    ja na razie kupiłam takie puzzle gąbkowe z cyferkami na podłogę żeby można było je rozłożyć i na nim dziecko może się bawić :-)

10. reklama
  11. kamilaedi

kamilaedi Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    juz o pokojach :-)
    my mamy pokoj dla dzidzi, ale na poczatku maluch bedzie u nas w sypialni, a urzadzac bedziemy chyba dopiero jak juz dzidzia bedzie z nami...

12. Mini55

Mini55 &&&&&

Najlepsze odpowiedzi:
    0

Poleć forum