reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki/pokoje marcowych brzdąców

ivi

uzależniona;) // I.2010
Dołączył(a)
19 Maj 2006
Postów
10 917
Tutaj: inspiracje/własne pomysły dot. zagospodarowania mniejszej lub większej przestrzeni naszych maluszków :-)
 
reklama
To ja pozwolę sobię wstawić gwoli inspiracji kilka pokoi zaprojektowanych przez moją ulubioną Candice Olson:)
kidrooms9_SH06C193DIVINEDESIGN_w609_thumb%u00255B1%5D.jpg 112820061059518171_thumb%u00255B1%5D.jpg b1d84c690dbd.jpg olson2.jpg olson3.jpg olson1.jpg kids-rooms-nursery-decorating-ideas-3.jpg

a tutaj zielony pokoik, alternatywa dla dziewczęcego rózu:)
babys-room-colorful-decor.jpg

tu ładne czekoladowe mebelki
Nursery-Room-Decorating.jpg sweet-lambie-nursery-baby-room-design.jpg
a tu kolejne, chociaż nie w moim guście :)
BabyRoom0403-2.jpg
dormitorio_de_bebe_articulo_portrait-229x300.jpg
 
Ostatnia edycja:
Ooooooo! To mi się podoba. W domu mówią na mnie "architekt naczelny" - no co? Ktoś musi zarządzać całym tym bajzlem pt. remont, a nie od dziś wiadomo, że kobietom zazwyczaj wychodzi to o niebo lepiej niż facetom (przynajmniej w przypadku moich dwóch panów to prawda).

Ja mam to szczęście, że dysponuję całkiem dużym pokojem dla Dzidzi, ale będę go urządzać od razu bardziej przyszłościowo - taki pokój typowy dla maluszka jest słodki, ale ograniczę sie tylko do dodatków, by nie musieć za kilka lat nowych mebli kupować.
 
My za duzo miejsca nie mamy, ale tak juz ktoras pisalam sciane nad lozeczkiem bede ozdabiac, wlasnie z literek misi i wszystkiego co przeslodzone:-D:-D:-D


Pokoik niebiesko-czekoladowy sliczny!
 
Mi też się podobają takie pokoje spokojne, jak te na ostatnich fotkach, na pewno kupimy czekoladowe łóżeczko, bo strasznie mi się podobają i mozna do nich dobrać białe i czekoladowe meble, również jestem za tym, by pokój był funkcjonalny i rósł razem z dzieckiem, a nie, żeby co roku robić rewolucję remontową:)

jeszcze kilka obrazków:
habitacion-bebe-300x221.jpg
Baby Rooms Ideas For Girls_2.jpg
Soft-and-Calm-Babys-Room-Design-Ideas.jpg
7-Classic-Nursery-room-Decorations-Ideas.jpg


1-Beautiful-Nursery-room-Decorations-Ideas.jpg 3-Sweet-Nursery-room-Decorations-Ideas-by-RMSer-Shelly80.jpg 5-Frame-pictures-on-Nursery-room-wall-Decor.jpg 6-Nursery-room-Hardwood-flooring-Ideas.jpg 8-Soft-tones-Nursery-room-color-Ideas.jpg
 
Ostatnia edycja:
my pokoiku tez nie mamy...tylko kącik ...:)
jedyne co wiem to to, ze sciany zielone zostawiamy i z dodatkami nie przesadzamy - będzie prosto czyli tak jak lubię.
 
fajnie zdjęcia :-) mi się podobają łóżeczka ciemnie ale chyba nie są praktyczne, bo pewnie szybko widać brud... my na razie nie będziemy urządzać pokoiku dzidzia będzie z nami ale później chciałbym zrobić taki prawdziwy pokoik, mi się wydaje że i tak za jakiś czas trzeba będzie ściany pomalować to akurat jak dziecko podrośnie to coś się pozmienia... no ale zobaczymy :-)
ja na razie kupiłam takie puzzle gąbkowe z cyferkami na podłogę żeby można było je rozłożyć i na nim dziecko może się bawić :-)
 
reklama
Do góry