reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kacperek 11.03.2013

Wszystkiemu winna jest ta sepsa;( Kacperek nie mial juz sily z nia walczyc;( Odchodzac byl spokojny chyba czekal na tatusia po to zeby odejsc w jego ramionach tulony...
 
reklama
Jak to dobrze że tatuś był przy Kacperku. Moja Aa walczyła przez kilka godzin ale tatuś nie zdążył... umarła zanim przyjechał... Cieszę się że ja byłam przy niej, że nie była sama. Dobrze że Kacperek miał najbliższe osoby przy sobie.. odszedł otoczony miłością (*)
 
Tęskini za Tobą nasz aniołku,brakuje nam tych uscisków Twojej malutkiej rączki,tego leciutkiego ale jakże pięknego uśmiechu którym nas obdarzałes,brak nam Twojej obecnosci,brak nam Ciebie i zawsze bęzie brak!!!!;(

Nasz Aniołku

[*]
 
reklama
Do góry