reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kacperek 11.03.2013

Teraz to sie wkurzylam! Zeby nie zadac sobie trudu przeczytania historii Kacperka!? Jak mozna byc tak zupelnie pozbawionym wyobrazni i empatii! Wybierajac tak specyficzny kierunek studiow trzeba sie liczyc z jakas etyka! Poza tym ,po kiego pod kazdym postem prosba skoro zalozyla pani osobny temat? Wbrew pozorom umiemy czytac...
Nie wiem czemu akurat nt wczesniakow robi pani te ankiete ale jesli wiaze pani przyszlosc z szeroko pojetym wczesniactwem to apeluje o glebokie zastanowienie sie i zglebianie wiedzy w tym kierunku.
 
reklama
Zgadzam się z wypowiedzią powyżej. Jest osobny temat w sprawie ankiety, a Pani nie zadała sobie trudu by przeczytać historię tych dzieci..
Jestem zawiedziona.
 
Nasz kochany aniołku pamietamy ciegle o Tobie i bardzo nam Ciebie brakuje;( mam nadzieje ze w tych snach przekazujesz mi ze jesteś szcześliwy...taką mam nadzieje

Kacperku[*]
 
Nasz kochany Aniolku juz jestes w swiom nowy domku...mam nadzieje ze jest Ci tam dobrze,tesknimy za Toba;(

Kacperku Aniolku[*]
 
reklama
Do góry