reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kacperek Zagrodny

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
trzymaj sie kwiatuszku miliony ludzi modli sie za ciebie dasz rade!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
“Lekko nie było ale stan jest stabilny. Teraz czekamy co na to organizm.”

maleńki dasz radę:-) ja w towierzę i wierzą w to wszyscy:-) wielki ukłon dla Ciebie malutki bohaterku nasz:-)
 
“Lekko nie było ale stan jest stabilny. Teraz czekamy co na to organizm.”

maleńki dasz radę:-) ja w towierzę i wierzą w to wszyscy:-) wielki ukłon dla Ciebie malutki bohaterku nasz:-)

oby tak dalej trzymamy kciuki za dzielnego rycerza!!!!!!!!!!! dobre anioły czuwają nad nim:tak::tak::tak:
 
Kacperek powoli się wybudza po operacji, lekarze mówią, że to dobrze. Podjął walkę, oby organizm zaakceptował sztuczne komory, to da więcej czasu aby móc czekać na serduszko...
 
Fredziku widze ze Ty tez jak ja pokochałaś Kacperka;-)
CYTAT:

Dzwoniłem właśnie do Moniki (13:40). Stan Kacperka lekarze określają jako stabilny. Istnieje ciągle zagrożenie życia ale jest ok. Uzupełniono ubytek krwi. Nerki podjęły pracę, mistrzu zrobił siku:) Dzisiaj będzie prawdopodobnie wybudzany. Robert akurat spał w szpitalu. Przepraszam , że nie mamy danych o stanie zbiórki, ale tylko Robert może mieć takie informacje (tylko jemu poda je fundacja Polsat), w ostatnich dniach nie chciałem być zbyt natarczywy pytając go takie rzeczy . Oddzwoni do mnie jak tylko się dowie. Na razie Kacperek śpi.
Ewa77 zmontowała nam kolejny filmik o Kacperku. Poruszający, można podsyłać znajomym.

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=Q6KbX7IVjMg&feature=channel_page"]http://www.youtube.com/watch?v=Q6KbX7IVjMg&feature=channel_page[/COLO"]YouTube - Podarujmy Kacperkowi Serduszko!!![/ame]
 
sabina_p, pewnie ze tak,a filmik widziałam, piękny ale łzy lecą jak się go ogląda...

dobrze, że stabilny jest i ze ma siłę walczyć, to najważniejsze na ta chwilę.
 
o rany...dzisiaj słuchałam tej kołysanki i nie wiem dlaczego od razu pomyślałam o Kacperku...a filmik jest naprawdę poruszający..głęboko wierzę że zdążymy z pomocą dla tego Małego Dzielnego Rycerzyka...wycimaj Maleńki ... wycimaj...
 
reklama
Od dzisiaj można pomagać wysyłając SMS

luty 12th, 2009 Pisze krótko, bo cięgle jestem w pracy. Właśnie dostałem informację że usługa SMS jest już aktywna i ściagając tapete można również pomóc Kacperkowi.
PODARUJ SERCE I DOŁĄCZ DO KLUBU SERCAONLINE
ŚCIĄGNIJ TAPETĘ NA SWOJĄ KOMÓRKE I DOŁĄCZ DO NAS.
IM WIĘCEJ NAS TYM WIECEJ SERC …
Masz Serce Podaruj Serce !

Wyślij SMS o treści SERCA na numer 7138

Wielkość liter nie ma znaczenia.

Koszt 1,22 pln z VAT.
Uwaga: tapetka może przyjść z kilkuminutowym opóźnieniem, w zależności od ruchu w sieci.

 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry