reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kacperek Zagrodny

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Przepraszam za pomyłkę w nazwisku - było późno, a ja zaryczana oczywiście:(

Już poprawiam....
 
reklama
oj Krupka nic się nie stało !! oczywiście ja też zaryczana jak czytam ile dzieciaczków jest chorych to się w głowie nie mieści normalnie ! gdzie tu sprawiedliwość !?????????
A o Kacperku wiem z jego strony że jest po operacji i wybudzany będzie jutro na razie jego stan jest stabilny !
Pozdrawiam i dalej trzymajcie kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
http://www.sercedziecka.com.pl/forum-kacperka-vf80.htm


Tutaj znajdziecie więcej informacji o Kacperku, niestety dzisiejsze wiadomości nie są dobre "
Kacperek niestety ale bardzo słabnie,wczoraj lekarze nie wiedzieli co maja robic dalej-dzis ma byc jakis profesor znowu ..... Kacperek prawdopodobnie ma odmę, cała klatka piersiowa sina, bidulek juz nawet nie kontaktuje"


 
o BOŻE MALEŃKI TRZYMAJ SIĘ DASZ RADĘ TYLU LUDZI CIĘ WSPIERA !!!!
modlę się o Ciebie perełko !
 
o BOŻE MALEŃKI TRZYMAJ SIĘ DASZ RADĘ TYLU LUDZI CIĘ WSPIERA !!!!
modlę się o Ciebie perełko !
podpisuję się....
ale z drugiej strony wiem że jeśli nie znajdzie się serduszko dla Kacperka albo nie uzbiera się potrzebnej kwoty na operację w Berlinie walka tego Maleńkiego Bohatera skończy się...straszne to jest i wybaczcie mi że piszę takie rzeczy ale takie są realia w naszym kraju...bardzo niechętnie podchodzimy do oddawania narządów po śmierci a przecież można w ten sposób ocalić tyle istnień ludzkich...co nam po tym sercu, wątrobie czy nerkach...po tamtej stronie już nie będziemy ich potrzebować a tu tyle ludzi czeka na przeszczep...moja Teściowa też czeka...
Kacperku wierzę że Tobie się uda...
 
przekazuję najnowsze wiadomości o Kacperku pochodzące z tego forum:
FORUM Serce Dziecka :: Zobacz Forum - Forum Kacperka

"Dzisiaj bylam u naszego księcia.

Niewyobrazalny widok- jedna wielka rozpacz ,widok tego dziecka -to dramat.
Pokłuty,posiniaczony,poraniony,wycieńczony, w płucach mu charczy, rzęzi,co rusz go odflegmiaja.

Udało mi się wejśc do niego na 15 minut -ukradkiem zrobilam niewyrazne zdjecie i kilkusekundowy film-potem umieszczę.


w OBECNOSCI MATKI DZIECKA ROZMAWIAŁAM Z LEKARZEM PROWADZACYM kACPERKA DR,.Mazurek.

Kacperek mimo wczorajszych trudnosci wychodzi pomalutku z tego.
Wszedzie ma powbijane rurki, przewdy, masakra.
Jego wątłe cialko lezy i czeka- nózki sie trzesą , kiwa glowka,oczka pelne nadzei na ukojenie.Lekarka powiedziała ze przeszczep i tylko przeszczep-ale obecnie nie ma zagrożenia życia.

Jest lepiej -nie najgorzej-organizm walczy, prawa komora dobrze funkcjonuje,lewa jeszcze nie nadąza z pomopowaniem krwi.
Pielegniarki nie miłe- dziecko lezy na sali z panem w wieku po 60 tce-brak oddzielnej sali.

Moje wnioski- dziecko jest pod dobra ale brutalna opieką-nie pomogły moje zastrzezenia- bo przeciez to nie od nich zalezy.
Dopiero wrocilam- zbiore mysli i napisze cos wiecej -narazie nie jestem w stanie myslec racjonalnie.

Kochane mamy dziekujcie Bogu ,ze to nie wze dziecko tam lezy-Kacperek dla mnie 10 dni temu obcy chlopiec a zagoscil w moim sercu i jego widok zapamietam do końca zycia- jedno wielkie cierpienie przedstawia nasz maluszek.Ale się nie poddaje.
Zaznaczam ze film z wizyty wrzuce na you tube tylko musze go zgrac jak dzieciaki spac moje pójdą.


Monika BARDZO BARDZO GORACO DZIEKUJE WAM WSZYSTKIM-DZIEKUJE WAM ZA TO ,ZE JESTESCIE.I ŻE JESTESCIE Z NIMI."

tutaj cytat z wczoraj:

"Jego stan jest powazny, jednak lekarze stwierdzili,że lepiej jak wczoraj.Słoneczko dzis rozmawialo z mamą.

Monika go zapytała-

-Kacperku,dasz radę, masz sily?
-Tak, mam siłe-odpowiedział

Najważniejsze ,ze on sam walczy,że chce ,że sie nie poddaje.

On rozumie ,że aniołki chcą go zabrac do siebie-ale jeszcze ma siły by walczyć o życie.

Ten chłopiec naprawdę duzo rozumie,wie że nie wolno sie poddac. "

bidulek, wie, że aniołki chcą zabrać go do siebie ale walczy, oby na jak najdłużej starczyło mu sił, mam nadzieję, że serduszko znajdzie się w porę...

 
Wiecie co jest super..jak dostaję informacje od moich znajomych na gg NK że pomogli naszemu kochanemu Kacperkowi:-) to jest naprawdę super uczucie:-) wielkie dzięki wam wszystkim za to:-) a Ty malutki kochany trzymaj się i zobaczysz że nazbieramy dla Ciebie na nowe serduszko!!!!!!MUSIMY
 
cytuję :
"Dowiedziałem się, że Kacperek już nie mówi, jest słabiutki, ma obniżone ciśnienie. Jego stan jest bardzo ciężki, właśnie ma wstawiane sztuczne komory. To ostania deska ratunku. Rodzina i bliscy proszą o modlitwę…"

kochanie maleńki WYCIMAJ prosze...:-(
 
Kacperku, walcz dziecinko...
Trzymam kciuki za Twoje serduszko.

"Kacperek zwatpil ale tylko na chwilke
Kilka godzin temu niestey jego organizm sie poddał- zarzymały sie wszystkie funkcje-reanimowano.
Udało sie przywrócic go do zycia-w tej chwili jest na bloku operacyjnym-o tyle udalo sie go ustabilizowac ze mozna dokonac wszczepu sztucznych komór.

Lekarze kazali sie modlic, robia co moga-teraz tylko musimy czekac."
FORUM Serce Dziecka :: Stan zdrowia Kacperka

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry