reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kacperek

M

Melanie

Gość
Jakis czas temu znalazłam na allegro aukcje - cegiełki na leczenie Kacperka
to jest mały chłopczyk około 2 letni, śliczny i mądry ale ciężko chory - białaczka

Śliczne oczki tego malucha spoglądające na mnie ze zdjęcia nie pozwoliły mi zostawić go bez pomocy
zalicytowałam cegiełki i wkleiłam linka do tej aukcji u lipcówek i u nas.

Teraz otrzymałam maile z informacją, że jedna Pani, która mieszka nieopodal szpitala gdzie przebywa Kacperek - poszł go odwiedzić
i na bieżąco zdaje relacje co słychac u Kacpra

Jeśli macie ochotę zainteresować sie ta sprawą - podaje linkę :)

http://www.mamo-tato.pl/phpbb2/viewtopic.php?t=11904&postdays=0&postorder=asc&start=0


ROBIŁAM SPECJALNY WĄTEK, ŻEBY NIE ZGINĄŁ GDZIEŚ, TYLKO ŻEBY BYŁO ZAWSZE WIDOCZNE
 
reklama
może coś źle otworzyłam ale jest napisane że aukcja się skończyła... zdjęcia chłopczyka są usunięte...
chętnie bym pomogła ale co teraz? zaraz może rozejrzę się dokładniej...

a tak w ogóle, takie to straszne jak takie maleństwa tak ciężko chorują... współczuję bardzo temu orzeszkowi kochanemu i jego rodzicom... oby udało się chłopca wyleczyć!!
 
o sorki... to cegiełki się skończyły, teraz można wylicytować delfinka...
 
Do góry