reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kalendarium

reklama
Myślę że data porodu będzie nam się zmieniała co usg wiec chyba nie ma sensu co chwile zmieniać tego :) zresztą i tak wyjdą jak będą chciały :D
Najbardziej wiarygodna data porodu to ta z usg genetycznego, w moim przypadku za kazdym razem sie spraedzila i urodzilam syna jeden dzien po terminie usg z 12 tyg, a core w dniu terminu. Z tym ze u mnie przy kazdej ciazy termin jest ustalany tylko na podstawie usg.

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Najbardziej wiarygodna data porodu to ta z usg genetycznego, w moim przypadku za kazdym razem sie spraedzila i urodzilam syna jeden dzien po terminie usg z 12 tyg, a core w dniu terminu. Z tym ze u mnie przy kazdej ciazy termin jest ustalany tylko na podstawie usg.

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
A czy przy polowkowym ona się już nie zmieni? :)
 
Ja 24 może w tym samym czasie urodzimy [emoji23]

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak,a w czasie porodu bedziemy sobie pisaly: "hej ja jestem na etapie rozwarcia na 3 palce i skurcze co 3 minuty, a Ty? " [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
 
Tak,a w czasie porodu bedziemy sobie pisaly: "hej ja jestem na etapie rozwarcia na 3 palce i skurcze co 3 minuty, a Ty? " [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
Ja liczę, że urodze jeszcze w marcu.Tak, żeby zdążyć przed świętami.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja liczę, że urodze jeszcze w marcu.Tak, żeby zdążyć przed świętami.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
To witaj w klubie - mam termin na 29.03 i wolałabym albo urodzić i wyjść na święta albo poczekać do drugiego kwietnia[emoji6] myślę że w tym względzie mam jednak mało do powiedzenia[emoji2]

10.10 gin o 17[emoji2]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry