reklama

Kalendarz Marcowych Mam tu piszemy :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez ivka76, 27 Luty 2007.

1. ivka76

ivka76 Fanka BB :)

Właśnie dojrzałam w dziale "pogaduszki" kalendarz bb, ale tam się chyba się nie sprawdził, bo strasznie nas dużo, a każda ma jakieś ważne dla siebie daty.

Mamy już wątek z życzeniami i z datami narodzin naszych Maluszków, więc co Wy na to żebyśmy stworzyły Kalendarz Marcowych Mam 2006? Chętnie się podejmę zawiadywania całością.

Jeśli jesteście za to możecie podsyłać mi ważne dla Was daty (dzień, miesiąc, ewentualnie rok) wraz z opisami wydarzeń na priv.

2. Osinka

Osinka Marcowa Mama Agatki 2006

ivka, podeślij linkA, bo nie za bardzo mam wyobrażenie o co chodzi

3. reklama
  4. lolcia81

lolcia81 Podwójna szczęśliwa mama!

Ja też jestem ciekawa:dry: :dry:

5. ivka76

6. Osinka

Osinka Marcowa Mama Agatki 2006

w/g mnie za dużo naszych osobistych danych byłoby w internecie... ale to tylko moje zdanie;-)

7. ivka76

Osinko ale przy tych datach byłyby wyłącznie nasze nicki z bb lub imiona naszych bliskich, żadnych konkretnych danych.

8. Mokkate

Mokkate Mama Marcowa '06

Nie wiem czy przy takiej ilości Marcowych Mam jest to wykonalne. Jeśli każda z nas ma około 4-5 ważnych dat, to byłoby ich około 200:-D
    Choć z drugiej strony dni w roku jest więcej.:-D

9. pomysł fajny tylko żeby było sporo chętnych po jakies cztery osoby to troche mało ja jestem za

10. reklama
  11. Mama Stacha

Mama Stacha &Franka&Janka

Ja też się chętnie dołączę, bo jestem z wami od kilku miesięcy i pewnie mało mnie znacie, a ja was dobrze.

12. ivka76

To zróbmy tak - kto jest chętny niech prześle mi na priv swoje ważne daty, ja zobaczę ile tego jest i będziemy sukcesywnie dopisywać kolejne daty i osoby.

Poleć forum