reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kalendarz naszych wizyt :)

Syla88

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Lipiec 2017
Postów
1 682
Miasto
Warszawa
Dziewczyny, stworzyłam "kalendarz", do którego będziemy wpisywały nasze wizyty, posegregowane po terminie - na górze będą te najświeższe. Dzięki temu, będziemy wiedziały co czeka którą Mamusię i będzie można trzymać kciuki i lepiej się wspierać ;) Może to będzie i dla nas samych forma przypomnienia. Wpisujcie w komentarzach daty i czego będzie dotyczyć wizyta, będę aktualizować tabelkę w pierwszym poście.

_____________________________________________________________________
6 października -------- @Saraaaa --------- usg połówkowe
_____________________________________________________________________
23 października -------- @monmon --------- wizyta kontrolna z badaniami labolatoryjnymi w tym glukoza
_____________________________________________________________________
26 października -------- @m0n1ka --------- usg połówkowe
 
Ostatnia edycja:
reklama
Też wizytuję 21.08 u prowadzącej. Wyników nie zrobiłam więc mnie głowę pewnie urwie ale chora byłam. Zrobię je po wizycie. Dopiero leki skończyłam.

Ciekawe czy Małe się ujawni.
 
reklama
Do góry