reklama

Kalinka "Nasza Lutowka" :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2010' rozpoczęty przez monikasia, 19 Październik 2010.

1. monikasia

monikasia Fanka BB :)

Dziewczyny kochane, znalazlam link do strony chorej dziewczynki Kalinki...
    Urodzila sie w lutym 2010 r. tak jak wiekszosc naszych dzieciaczkow:-)
    Wiem, ze nie kazdy moze pomoc wplacajac pieniazki ale mozna przesylac link do jej strony znajomym tak jak to sie robi to w innych przypadkach. W ten sposob mozliwe, ze znajda sie osoby, ktore moga wspomoc materialnie leczeni Kalinki.

Wklejam link, poczytajcie...Zobaczcie jaki to kochany dzidzius:tak::-)
    Kalina Janowska - pom mi

2. Tygrynka

Tygrynka S i T - :***

dodam jeszcze link do bloga Kalinki: kalinajanowska.blog.onet.pl
    jak się czyta to aż serce ściska ile taka malutka istotka musi się wycierpieć... a jak się pomyśli o tym, że jest w wieku naszych dzieciaczków, to już w ogóle zimno się robi...
    roześlijcie linki gdzie się da, może trafią gdzieś na osoby będące w stanie pomóc!

3. reklama
  4. monikasia

Ostatnia edycja: 20 Październik 2010
  5. ggosia

ggosia Fanka BB :)

Biedactwo, mam nadzieję, że wszystko skończy sie dobrze.

6. kalemeon1

kalemeon1 Mała MI - 28.02.2010

Biedna Mała :-(
    Chciałabym, by wszystko dobrze się skończyło i Kalinka zobaczyła świat... Wierzę, że tak będzie :-)

A póki co, rozesłałąm info gdzie się da.

7. monikasia

Kam i o to chodzi, zeby naglosnic sprawe.Najwazniejsze, ze ma kochajaca Rodzine. Warto poczytac tez blog i wpisac sie do ksiegi gosci z dopiskiem Lutowa mama 2010. Coprawda ja wczoraj zapomnialam to dopisac ale tak mi przyszlo teraz do glowy:)

8. Motylla

Motylla Fanka BB :)

Aż serce się kraje jak czytam o tej kruszynce, takie małe dziecko a tyle musi wycierpieć.

9. monikasia

Kochane moje:) Dostalam wiadomosc od Rodzicow Kalinki, ze jest bardzo duzo odwiedzin z BB na Jej stronie :)

10. reklama
  11. anne

anne Fanka BB :)

minikasia,jak dobrze,że znalazłaś tę stronę o Kalince.
    Swego czasu pomagałam Martynce ,ktorej mama zamieściła rozpaczliwy apel o pomoc na naszej klasie,dzięki temu,dzieki własnie naglosnieniu tej sprawy,Martynka mogła podjąc leczenie w Niemieckiej klinice,podczas gdy w Polsce wypisano ją ze szpitala do domu z wyrokiem śmierci i kazano rodzicom pożegnać się ze swoją ukochana córeczką-lekarze powiedzieli-nic już nie możemy zrobić,a jednak w Niemczech ją uratowano-to był rak również,może spotkałyście się z jej historią( Historia ).
    Dlatego właśnie nigdy nie można tracić nadziei i trzeba takie historie nagłaśniać,bo dzięki temu wlaśnie ktoś może pomóc.Ja bardzo przezywam każdą taką historię,po prostu cierpię tak,jakby to było moje dziecko.

12. monikasia

Anne zachecam do poczytania blogu....Polscy lekarze rowniez stwierdzili, ze oczko nalezy "usunac" (?)...
    Dlatego Kalinka byla w Essen w Augenklinik...ale juz nic nie mowie, tylko zapraszam do zapoznania sie z jej historia:)
    Bedzie tez reportaz w TVN24 ale jeszcze niewiadomo kiedy.

Powiadamiajcie kochane swoich znajomych...

Poleć forum