reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kalisz i okolice

Cześć dziewczyny!
Mieszkam od jakiegoś czasu w Kaliszu i pomijając kilka parkowych wiewiórek, znanych mi z imienia, nie zdążyłam poznać tutaj nikogo, nawet nie wiecie jak się naszukałam stowarzyszenia, klubu czy tez jakiegokolwiek innego przejawu aktywności młodych kaliskich mam... zniechęcona zaprzestałam poszukiwań na dłuższy czas a dzisiaj tak z nudów wpisałam kilka fraz i taka niespodzianka!!:-)

Witam wszystkich!! Mam cichą nadzieję, że ktoś tu jeszcze czasami zagląda.
Jestem mamą 12-miesięcznego brzdąca płci żeńskiej chętną na spacer po Kaliszu w każdą pogodę... no może prawie każdą.
 
reklama
Mam 23 lata, dzidziuś planowany, obecnie 20 tydzień, najprawdopodobniej dziewczynka, ciąże prowadzi pan Nawrocki, poki co czuje się super i mam nadzieję że tak zostanie :) a ty kinia83111 z brzuszkiem? Mamusia? Czy może starajaca.sie?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hey, jak fajnie że sie odezwałeś. Ale szkoda ze nie często tu zaglądasz.
U mnie leci 30 tydzień i rownież chodzę do doktora Nawrockiego. Jak dla mnie super fajny lekarz. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. To moja pierwsza ciąża, mam 33 lata Jesteśmy po in vitro....
W brzuszku siedzi Maja. Nasz upragniony skarbek. Gdzie będziesz rodzic ? My w Kaliszu choć dużo negatywnych opinii niestety. Ale liczę na Doktora wiec jakoś strasznie sie nie boje.
 
reklama
hej mamusie przyszłe i obecne z Kalisza i okolic, ja z Kalisza nie jestem - mam jakieś 60-70km., ale będę tu rodzic w marcu - o ile dotrwamy do marca... chcę za wczasu spakować torbę i dla siebie i dla synka, stąd pytanie odnośnie sytuacji aktualnej - co jest potrzebne do szpitalaco wziąć dla siebie a co dla dziecka??podpowiedzcie proszę, nawet jak rodziłyście kilka lat temu to na pewno znacie mamy, które rodziły tam w niedalekim czasie...bede miec najprawdopodobniej cc. z góry dziękuję za podpowiedzi
 
Do góry