reklama

kamica nerkowa, zapalenie pęcherza w ciąży

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez kina82, 13 Kwiecień 2007.

1. kina82

kina82 Wrześniowe mamy'07

Witam! Jestem w 15 tygodniu ciazy (prawie w 16), dzisiaj w nocy zaczelam odczuwac bole w podbrzuszu takie same jak podczas przeziebienia pecherza moczowego, zreszta gdy chodze do toalety objawy sa typowe dla tego rodzaju dolegliwosci, czyli chce mi sie siusiu a nie moge nic zrobic albo ledwo co. Malo tego, dzisiaj z samego rana zauwazylam podczas oddawania moczu lekkie krwawienie, ale naprawde bardzo male.Czy to krwawienie moglo byc spowodowane przeziebieniem pecherza?

2. kasiulka0901

kasiulka0901 Gość

Mysle, ze powinnas skontaktowac sie z lekarzem:tak: przyczyny krwawienia moga byc bardzo rozne:tak:

3. reklama
  4. Nocka

Nocka Sierpniowa mama'06 Mamusia Oliwki

ja tez radze skontaktowac sie z lekarzem...moze to byc krwawienie wywolane przeziebieniem pecharza ale nie musi...lepiej dmuchac na zimne...on tez zaleci ewentualne leczenie pecherza...

5. o!agulka

o!agulka Fanka BB :)

może to być pęcherz, ja miałam podobnie w 14 tyg. Koniecznie do lekarza musisz iść. jeśli to pęćherz to też trzeba leczyć, ja wtedy miałam w moczu wszystko łącznie z krwią, białkiem. Stan był ostry i niestety brałam antybiotyk choć bałyśmy się z ginką o maluszka, ale bakterie, które wywołały zapalenie pęcherza też są szkodliwe dla dziecka.
    Wszystko skończyło się O.K:-)

6. kina82

kina82 Wrześniowe mamy'07

Dzieki za rady! mam nadzieje, ze to nic powaznego.

7. lagajka

lagajka Fanka BB :)

Czy to efekt uciskającej macicy, czy "przeziębiony pęcherz"? Czy miałyście ten sam problem?

8. Sandra1287

Sandra1287 Sandrusia

ja to mam wrazenie ze mam zqapalenie pecherza bo boli mnie pecherz i cewka moczowa przy oddawaniu moczu a gdy czwile przytrzymam to mnie tak piecze ze tragedia na to sie bieze tabletki nawet profilaktycznie ale czy w ciazy mozna to jest pytanie

9. m@dz1@

m@dz1@ Fanka BB :)

Można brać tylko urosept

10. reklama
  11. e-stera

e-stera Fan(ka)

Żurawina suszona i kompocik z żurawiny- najlepsze na problemy z układem moczowym:tak::tak:A co najwazniejsz że bezpieczne dla dzidziusia i smaczne

12. betiinka

betiinka Lipcowe mamy'09

Ja mialam problemy z pecherzem i lekarz przepisal mi 3 razy dzienie po 2 tabletki furaginu.W drugim trymestrze mozna go brac.

Poleć forum