reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kamica nerkowa, zapalenie pęcherza w ciąży

Ja jestem w pierwszym trymestrze i zaczynam być pełna obaw. Pojawiły się krople krwi w moczu. Jechać do szpitala od razu, czy poczekać do rana?
 
reklama
Jestes pewna, że w moczu??

Zadzwoń, na pogotowie i popros o poradę, bo jesli, żeczywiscie w moczu to poważna sprawa.

A możne to jakieś plamienie...
 
Mnie od paru tygodni boli pęcherz po oddaniu moczu, trzeba uważac zeby sie nie przeziebiac, chyba innej rady nie ma niestety...
 
Znalazłam nr do ginekologa dostępnego 24h i w rozmowie stwierdził, że to infekcja układu moczowego i jutro powinnam zgłosić to lekarzowi. Nie ma potrzeby jechać teraz na ostry dyżur.
 
Nie będę siedzieć w domu i zastanawiać się co jest z tą krwią. Jadę do szpitala. Nawet jeśli to nic poważnego, to chcę usłyszeć to od dyżurnego lekarza
 
Urosept można brać w ciąży, po 2 tabletki 3 razy dziennie :tak:

Ja brałam w pierwszej ciazy i w tej też mi się zdaża :tak:

Nawet na ulotce jest napisane że można :tak:
 
Zniecierpliwiona pani doktor powiedziała mi, że "ciąża jest żywa", zrobić jutro badanie moczu. Dała mi receptę na antybiotyk ze stwierdzeniem, że nie muszę go brać ;/
Publiczna służba zdrowia.
 
reklama
Moze byc zapalenie pecherza...

Mialam to cala ciaze i muslalam brac Urosep i Uromaxin po 3 razy dziennie a raz na jakis czas bezpieczny antybiotyk Monoural :tak:
Zrob badanie moczu i idzi z tym jak najszybciej do ginekologa, bedzie wiedzial co ci zalecic jesli to zapalenie
 
Do góry