reklama

Kamienie na woreczku zolciowym w ciazy

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Ilona1985, 4 Luty 2010.

1. Aneciak

Aneciak mama Zuzi 01.03.2010

:tak:ta sama kuracja pomogła mi kiedy miałam kamień w nerce:tak:

2. beata1980

beata1980 Sierp 2007 czerw 2009

Witam;-)

Ja dostalam strasznego ataku w 35 tyg. ciazy przedtem cos tam mnie pobolywalo ale zawsze po jakims czasie mijalo.w czasie tego ataku bolalo tak strasznie ze wymiotowalam z bulu i i stracilam przytomnosc,maz wezwal pogotowiie i okazalo sie ze mam zatkane jelito przez jeden kamien i duzo innych w woreczku,ze wzgledu na ciaze zostaly one rozbite i wyplukane,no i mialam miec zabieg wyciecia woreczka 3 m. po porodzie,w szpitalu spedzilam tydz,ale z corcia wszystko bylo dobrze

Po mieciacu jak urodzilam Gabrysie atak sie powtorzyl,jeszcze bardziej bolalo,no i znow tydz w szpitalu i usuniecie kamieni.

Woreczek wycieli mi po 2 miesiacach,bylam wtedy w szpitalu tylko pare h, i dzisiaj czyje sie swietnie jem prawie wszystko i nic mnie nie boli.

Chcialam dodac ze bolalo mnie juz w pierwszej ciazy tak ze przez ostatnie ty. prawie chodzic nie moglam ale nikt mi wtedy badan nie robil,potrzebne byly dopiero ataki zeby cos z tym zrobili.....

3. reklama
  4. Ilona1985

Ilona1985 Fanka BB :)

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi.
    Czarnuszka zdradzisz ten eliksir, chyba musze sprobowac go.
    Pozdrawiam ...

5. Ilona1985

Ilona1985 Fanka BB :)

podbijam

6. Bombusia

Bombusia Fanka BB :)

To napisz nam tą kurację z oliwy z oliwek, jak to się stosuje????:tak:
    Ja mam kamień na woreczku, dowiedziałam się miesiąc przed zajściem w ciążę, co prawda na razie mnie nie boli, bo 12 tydz., ale boję się, że zacznie jak brzuch urośnie i będzie ucisk brrrr:szok::no:!!!!!

7. Czarnuszka88

Czarnuszka88 Mama Sebiego i Cristiano

Tam u Tombaka jest troszke inaczej i duzo zachodu. A ja robie tak
    Dzien przed kuracją jem lekki rzeczy w dzien kuracji najlepiej zeby to byla sobota do 12 tylko pic mozna i potrawy takie lejące typu zupa jogurt. Przygotowac pół litra oliwy z oliwek i z 6 cytryn. Cytryny na pól i wycisnac sok. Przygotowac 2 kieliszki po 50 ml. I potem na wieczor usiasc wygodnie przygotowac zegarek i o pelnej godzinie np 17 nalewamy 40 ml oliwy z oliwek do kieliszka i 40ml do drugiego soku z cytryny i pijemy na raz oliwe i popijamy kielichem cytryny i tak siedzimy ...czekamy 15 minut i znowu to samo kieliszek oliwy i kieliszek cytrynki. I tak co 15 minut az wypijemy cale pół litra oliwy i jak zostanie sok to wypijamy reszte. i na drugi dzien idzie sie kupke i wychodzi razem z kupa. Czysci sie caly organizm .
    Jeżeli na drugi dzien bedzie dziwne uczucie w wątrobie czy woreczku to mozna powtorzyc.
    Tylko dodam ze ja mialam piasek takie malenkie kryształki. Czytałam w necie ze kamienie tez po tym wychodza.

8. klaudia84eu

klaudia84eu Początkująca w BB

Ale czy na pewno można tę kurację zastosować podczas ciąży, czytałam w necie żeby właśnie nie stosować tego typu oczyszczania w ciąży???

Poleć forum