reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kamienie w woreczku żółciowy i Ataki na początku ciąży :(

pchelka10.05

Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
19 Wrzesień 2006
Postów
1 035
Miasto
grudziądz
Witam serdecznie
W 5 tygodniu ciąży miałam 1 atak ból straszny
Dziś jestem w 9 tygodniu i w sumie miałam 9 ataków od początku ciąży i to właśnie dziś została postawiona diagnoza Kamienie w woreczku żółciowym :(
Wcześniej lekarze stawiali na nerwice lub jelito drażliwe :(
Choruje ktoś na to w ciąży ? Mam stosować ścisła dietę a już schudłam prawie 6 kg :(
Szukam teraz dobrego gastrologa i chirurga aby mnie prowadzili bo tak zalecił mi ginekolog
No i muszę jak najdłużej wytrwać bo operacja usunięcia woreczka to ostatecznie tylko jeżeli moje życie będzie zagrożone
Szukam osób które to dotknęło może macie jakieś sprawdzone strony z czym można jeść a co nie ? Co strona w necie to co innego :(
 
reklama
Mnie to dopadlo po porodzie. Czekalam na operacje pol roku i w ciągu tego czasu ataki mialam 3 - 4. Na mnie zle dziala smietana np. Zupy zabielalam sobie jogurtem. Nie jadlam nic smażonego ani pieczonego nawet. Duzo kisli itp rzeczy, uzywalam malo przypraw, bo po ostrym tez sie nasilalo. Z miesa glownie drób gotoeany na parze najczęściej. Wedliny tez raczej drobiowe, lub po prostu chude. Unikalam ciezkostrawnych potraw, typu kapusta,fasola czy cos. Wspolczuje bardzo, bo wiem jaki to bol. Trzymam kciuki, ze znajdziesz diete odpowiednia pod siebie i dasz radę do porodu.
 
Do góry