reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kanały dla dzieci, co puszczacie?

reklama
u nas Baby First (UPC) bajki są świetne, trawą max 2-3min, melodyjki, brak przemocy...młody jak tylko słyszy niektóre piosenki zaczyna piszczeć z radości :)
 
Ja z moją trzy letnią córcią mam umowę, że ogląda w dzień dwie bajki i wieczorem dobranockę. Najczęściej jest to disney junior tam dziecko uczestniczy w większości bajek bohaterowie mówią do dziecka i proszą o pomoc w znalezieniu drogi, przedmiotu itp. Moja mała w szczególności upodobała sobie "klub przyjaciół Myszki Miki", i "Małych einsteinów" a czasem dla odmiany włączam jej na kompie jeden z filmów z serii "Mądry maluch"
 
Mamusie, co puszczacie swoim dzieciakom? Moje rano bez bajek nie dałyby chyba rady. Chociaż jak tak na to patrze to już nie te same bajki co kiedyś ;) Macie jakies upatrzone takie niegroźne rzeczy?

Polecam bajki na mini mini, jednak takie kanały, na których stale lecą bajki są dosyć ryzykowne ponieważ kończą się dopiero po 21;) Dzieci lubią "Klub przyjaciół Myszki Miki", z której mogą nauczyć się wiele fajnych rzeczy, na przykład kolorów czy kształtów. 
 
Ja bym najbardziej chciała nic nie puszczać, ale wiem, że to trudne. Czasami dla samego zabicia czasu, czy zajęcia dziecka... Ale pewnie jak coś to mini mini, tam jeszcze w miarę "dla dzieci" bajki lecą, czasem jak patrzę na niektóre kreskówki to się zastanawiam, czy to dla dzieci, czy dla młodzieży i dorosłych raczej.
 
Hej.
Widzę że troszkę tu nikt nie zaglądał, ale mam nadzieję że jednak zajrzy :)
My puszczamy tylko i wyłacznie mini mini, mała zadowolona w szczególności nową rybką a Kózka Meme i przysłowia robi po prostu szał ;)
 
U as też mini mini jest jednym z bardziej lubianych kanałów dla mojego starszaka. choć bliźniaki, roczniaki też zerkają najczęściej jak piosenki wesołe dla dzieci lecą :D a Kózka Meme i jej przysłowia - ostatnio udało mu się obejrzeć bo był w domu a nie w przedszkolu i naprawdę był szczęsliwy i o dziwo zaskoczył mnie znajomością i rozumieniem przysłowia "kto dołki kopie ten sam w nie wpada".
 
reklama
U nas Mini Mini tylko. Jeżeli chodzi o nową rybkę to u mnie dzieci się pytały czy rybka była u fryzjera ze inaczej wygląda :rolleyes: Powiedziałam ze Rybka po wakacjach urosła i teraz troszkę inaczej wygląda ;-) Dzieci szybko zaakceptowały nową Rybkę jak i cała nową oprawę i nowe bajki oczywiście już polubiły :)
 
Do góry