reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kanały dla dzieci, co puszczacie?

Moja córcia chyba jeszcze za mała na baje...albo poprostu ja wogole nie interesuja. Jak chce cos zrobić a mała uparcie mi nie pozwala na ,,YouTube,, włączam ,,piosenki dla dzieci,, i włączam jej piosenki z seri Lulek ;-) np. Dziadek Lulka farme miał itp. O warzywkach, o owocach - to ewentualnie ją zajmie (ale tez góra 3-4 piosenki) potanczy po swojemu , pośpiewa... i tyle :)
 
reklama
U nas też te piosenki u maluchów się super sprawdzają przy nagłych sytuacjach. ale spokojnie doczekasz się chwili że mała nie będzie umiała zyć bez rybki :) u mnie tak jest i powiem, że sporo się starszak uczy z tego kanału.
 
Najlepszym kanałem dla najmłodszych jest chyba zdecydowanie MiniMini. Tam jeszcze bajki są w miarę odpowiednie dla dzieci. Ale także bajki Disneya czy te stare typy Bolek i Lolek, czy Reksio też mogłyby się sprawdzić.
 
Ja staram sie ograniczac dziecku bajki w telewizji. wole jej poczytac ksiazke a jesli nie mam czasu, to puszczam czytane bajki z plyty( audiobooki) . Jesli juz wlaczam telewizor to na wieczorynke
 
Moi chłopcy są starsi i najchetniej ogladają CN, ale jak byli mneijsi najleosza była stacja mini-mini. Kanał z bajkami bez przemocy, świetne piosenki, a przeciez o to chodzi.
 
Mój synek z zamiłowaniem ogląda MiniMini, ale korzystamy też z żoną z bajek dostępnych w internecie, bardzo lubi np. Boba Budowniczego i Strażaka Sama, to są ostatnio bajki nr 1, które praktycznie w kółko lecą w naszym domu.
 
My oglądamy bajki do kolacji i są to filmy z płyt: "Bolek i Lolek", "Miś Uszatek" itp. Z nowszych oglądałysmy Boba Budowniczego.
 
u nas króluje złota rączka, bob budowniczy i strażak sam... rzadzej ale też chętnie oglądane to klub przyjaciół myszki miki i klinika dla pluszaków
a uwielbia też bolka i lolka (według synka to "bilolek" ;-)), reksio, pomysłowy dobromir i inne tego typu bajki
bajek w ktorych jest przemoc nie puszczamy mu wcale... zresztą nie lubi żadnych takich ;-)
 
reklama
my nie mamy TV, bajki tylko na komputerze
ostatnio hitem jest Ciekawski george, Rajdek i nieśmiertelni Sąsiedzi
 
Do góry